Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoCuomo برادران دنده یکدیگر در طول سی ان ان مصاحبه: ‘همیشه وجود دارد یک زمان به تماس مادر’ تهمت سیاهی همکاری با ایالات متحده در coronavirus پس از انتقاد دموکراتیک فرمانداران سی ان ان Acosta: مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به coronavirus را به عنوان خارجی ویروس’ در دفتر بیضی آدرس ‘smacked از بیگانه ستیزی’ مطلب گفت: جمعه شب که “گفتن حقیقت در مورد [رئیس جمهور] مغلوب ساختن پیشی جستن” خطرناک تر برای دکتر Anthony Fauci از coronavirus با CNN میزبان اشاره کرد که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نمی شد در حال حاضر در نیروی کار مطبوعاتی پیش از آن در روز.

“آیا شما می دانید چه چیزی خطرناک تر از COVID?” کومو پرسید. “گفتن حقیقت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عضو از قوه مجریه. هیچ کس زنده می ماند که. چرا قرار داده Fauci در موقعیت داشتن به اعتراف است که مغلوب ساختن پیشی جستن است اشتباه و یا دروغ گفتن در زمانی که ما در حال حاضر می دانیم که به این مورد؟”

Fauci گفت: علم, مجله روز یکشنبه که او در حال همکاری با نیروی کار برای کمک به اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد COVID-19 دقیق هستند. او اعتراف, اما, که چالش وجود دارد.

تبلیغات

“من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین” Fauci گفت: زمانی که خواسته بودن در مورد تهمت را تکرار اظهارات که چین می تواند فاش کشف coronavirus به چهار ماه پیش است. این بیماری برای اولین بار به نظر می رسد در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر.

Fauci گفت: این مجله که او گفت: “افراد مناسب” که پیشنهاد نمی comport با حقایق امیدوار است که رئیس جمهور خواهد بود دقیق تر در مورد اظهارات خود.

یک شنبه نیویورک تایمز گزارش سپس ادعا که تهمت شروع شد “به از دست دادن صبر و شکیبایی” با Fauci.

Fauci خواسته شده بود در روز سه شنبه صبح اگر رسانه ها در تلاش برای ایجاد یک گوه و یا ایجاد شکاف بین رئیس جمهور و او را در طول یک مصاحبه رادیویی در واشنگتن دی سی بر اساس “صبح در بازار” در WMAL.

“که واقعا مایه تاسف است. من می خواهید که آن را متوقف خواهد کرد,” Fauci, گفت میزبان, Vince Coglianese و مریم والتر. “از آنجا که ما یک مقدار مشکل بزرگتر در اینجا از تلاش به نقطه تفاوت. در هسته وجود دارد و نه تفاوت.”

“رئیس جمهور گوش به آنچه من گفته اند و دیگران در نیروی کار” او ادامه داد. “او هرگز مقابله یا باطل من. ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که نه تنها مفید است.

“من آرزو می کنم که توقف” Fauci تکرار کرد. “من آرزو می کنم ما می نگاه به آینده به چالش مجبور به دریافت بیش از این چیز.”

کاخ سفید گفت: عدم وجود خود را از نیروی کار جلسه روز دوشنبه بود و نه از مردم عادی پس مختلف شدند در حال چرخش در روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im