سی ان ان Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ’ Cuomo, Fauci دریافت Peeps ادای احترام اوباما با تشکر Fauci, Stephen Curry طول Instagram Live جلسه بیشتر ساخته شده خود را برای اولین بار در تلویزیون ظاهر سه شنبه شب پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus توصیف اجتماعی فاصله احتیاطی او گرفتن و ترغیب بینندگان به مصمم باقی می ماند حتی اگر “آن را به بدتر” به عنوان تست می شود بیشتر امری عادی است.

“من احساس می کنم خوب است. من قادر به انجام این کار نشان می دهد. شما نمی خواهید این و من قادر به بود وجود دارد برای خانواده من در حال حاضر در راه است که من می خواهم به” کومو گفت: در پخش از زیرزمین خانه خود را که در آن او همچنین پخش دوشنبه جلوتر از نتایج آزمون و اضافه کرد که او هنوز مطمئن شوید که آیا او منتقل می شود این ویروس به هر یک از اعضای خانواده خود را.

“و در عین حال من مردد به بحث در مورد من به خاطر چه کسی مراقبت کنید ؟ این کوچک است در مقایسه با آنچه که بسیاری از ما جنوبی” کومو در ادامه اشاره کرد که ramped تا تست به احتمال زیاد در نتیجه به طور قابل توجهی بیشتر مثبت نتایج آزمون در هفته پیش رو است.

تبلیغات

“این یک مبارزه است. آن را به بدتر است و ما در حال رفتن به رنج می برند” او ادامه داد. “و شما را قبول کند که نه با ترس بلکه با تقریبا یک متعصب حس شور و شوق چرا که این تنها راهی است که شما تا کنون ساخته شده است آن را از طریق هر چیزی در زندگی شما خواهد شد و این هیچ تفاوتی ندارد.”

Cuomo, 49 برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoPress: آمریکا فرمانداران رهبری راه را در ویروس تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات و بالا برای ما مرگ و هوا کومو کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: ‘هیچ’ بیشتر (D) خود را اعلام کرد, مثبت, نتایج آزمون اوایل روز شنبه گفت: در رسانه های اجتماعی که او به تازگی تجربه کرده لرز و تنگی نفس و که در ادامه پخش از قرنطینه. کومو نشانه سوم مورد شناخته شده از این ویروس در میان CNN کارکنان در شبکه های نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de