سی ان ان کاهش دور از ‘تبلیغات’ جلسه توجیهی به عنوان تهمت پخش فیلم برخورد مطبوعات

سی ان ان خود را متوقف پوشش زنده روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه زمانی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر شروع بازی تلفیقی از اخبار کلیپ به تصویر کشیدن دست زدن به او از این بیماری همه گیر در یک نور مثبت است.

“به بازی در یک تبلیغ تصویری در مالیات دهندگان هزینه در جلسه کاخ سفید اتاق جدید — شما می توانید با وارد کردن کلمه مورد علاقه خود را در اینجا در این دولت” سی ان ان لنگر جان پادشاه گفت: زمانی که شبکه قطع میشه.

سی ان ان همچنین پخش یک chyron گفت: “عصبانی تهمت نوبت جلسه به تبلیغات نمایید.”

تبلیغات

تبلیغات

MSNBC نیز خود را متوقف پخش زنده این جلسه که تهمت شروع به پخش این کمپین به سبک تصویری که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قرار شد با هم توسط کارکنان کاخ سفید از جمله رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino.

“ما در حال برش به آنچه بود که کاخ سفید coronavirus جلسه” MSNBC میزبان Ari Melber اطلاع بینندگان.

CNN و MSNBC نه از آن بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر اغلب برش در داخل و خارج از جلسات روزانه در حالی که اخبار کابل رقیب فاکس نیوز انجام داده و آنها را از آغاز تا پایان.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در رسانه ها فقط یک روز پس از نیویورک تایمز به چاپ یک مقاله طولانی جزئیات اشتباه توسط دولت در آن coronavirus پاسخ.

کاخ سفید تصویری شروع با متن گفت: “رسانه ها به حداقل برسد خطر از شروع.” سپس آن را برجسته مختلف فرمانداران ضمن تشکر از دولت برای پاسخ به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارکنان کاخ سفید قرار داده و تصویری با هم دو ساعت قبل از روز دوشنبه جلسه.

“این بسیار غم انگیز است که مردم غلط نوشتن داستان” تهمت که اغلب حملات رسانه ها به عنوان “خبر جعلی” گفت: پس از این ویدئو به پایان رسید.

“من دوست دارم که قادر به می گویند که ما باید بسیار صادقانه مطبوعات,” او اضافه شده است. “و من از ذهن نیست که انتقاد اما نه زمانی که آنها در اشتباه هستید, زمانی که مردم انجام داده اند چنین کار بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نظر می رسد در سی ان ان یا MSNBC برای مصاحبه پس از مصرف ،

معاون رئیس جمهور پنس را تا به حال محروم اعضای coronavirus نیروی کار از ظاهر شدن در سی ان ان بر اساس گزارش هفته گذشته از شبکه. پنس گزارش معکوس که تصمیم گیری با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield بعد از ظاهر شدن در شبکه coronavirus سالن شهر.

دولت بود و بنا به گزارش ها ناراحت گزارش سی ان ان که Anthony Fauciآنتونی FauciTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج De Blasio گفت کومو از تصمیم به نگه داشتن نیویورک مدارس تعطیل در آخرین لحظه متن: چگونه گزارش خبرنگاران باید رسیدگی coronavirus جلسات بیشتر شده بود از مطالعه حذف شدند اخیر وظیفه نیروی توجیهی گزارش Fauci به نام “کاملا درست نیست.”

به روز شده در 7:41 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>