CNBC Santelli: “شاید ما می تواند فقط بهتر است’ اگر ما به کوروناویروس “به همه’ به تسریع آرامتر بازارهای

CNBC مفسر ریک Santelli استدلال در روز پنج شنبه که آلوده “همه” در ایالات متحده در یک بار با کروناویروس در نهایت می تواند بهتر برای جهانی و بازارهای داخلی به دلیل “در یک ماه آن را بیش از خواهد بود” با میزان مرگ و میر در نهایت اینکه همان.

“البته مردم در حال گرفتن عصبی” Santelli گفت: در ظاهر در شبکه “ارز” با لنگر کلی ایوانز. “و من پزشک نیستم. همه من می دانم این است که فکر می کنم در مورد چگونه جهان خواهد بود اگر شما سعی کردم به قرنطینه همه به دلیل generic-نوع آنفولانزا.”

“در حال حاضر من نمی گویم این است generic-نوع آنفولانزا” او اشاره کرد. “اما شاید ما می تواند فقط بهتر است اگر ما آن را به هر کس و سپس در یک ماه آن را بیش از خواهد بود چرا که میزان مرگ و میر این احتمالا نمی تواند هر گونه متفاوت است اگر ما آن بود که از راه دراز مدت اما تفاوت این است که ما wreaking ویران در سطح جهانی و داخلی اقتصاد است.”

تبلیغات

نظرات به عنوان coronavirus موارد باید با نزدیک شدن 100,000 جهانی با مرگ و میر بیش از 3000. ویروس تشخیص داده شده است در 13 ایالت سراسر آمریکا با یک کشته و 12 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است coronavirus مرگ و مير در 3.4 درصد است. اگر هر آمریکایی بود که این ویروس می تواند منجر به بیش از 10 میلیون مرگ و میر با توجه به این اعداد.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 970 امتیاز در پنجشنبه ادامه شیب سقوط بازارهای سراسر جهان همچنان دست به گریبان با عدم قطعیت در اطراف تاثیر coronavirus داشتن در زنجیره تامین و توانایی به سفر.

Santelli استدلال بلافاصله جلب واکنش در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

تپه رسیده به CNBC برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>