Clyburn ساندرز می گوید هرگز خواسته برای حمایت خود را

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) که حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر ارائه شده یک کلید افزایش جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه می گوید: از سوی دیگر ، برنی ساندرزسناتور SandersMeet مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز این یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) هرگز به دنبال چنین حمایت از او با وجود روابط خوب در گذشته است.

Clyburn پاسخ داد: “نه واقعا” پرسید که روزانه وحش به صورت مقاله منتشر شده در شنبه اگر ساندرز و یا انتخابات ریاست جمهوری از او خواسته برای تایید جلوتر اولیه در Clyburn اصلی دولت است.

“من تا به حال بسیاری از مکالمات با تقریبا در هر یک از نامزدها” او گفت:, مرجع تقریبا ده دو نامزد از جمله ساندرز که به همراه Clyburn به معروف ماهی سرخ در کلمبیا در ماه ژوئن گذشته.

تبلیغات

“من نمی باید به خواستگارى” Clyburn اضافه شده است.

نظر سنجی خروج از ادیسون تحقیق یافت 61 درصد از رای دهندگان دموکرات در کارولینای جنوبی گفت: تایید شد, یک عامل در رای گیری انتخاب با توجه به انتخاب.

بایدن پس از تبدیل خود را کارولینای جنوبی برنده شدن به یک دسته از شنبه پیروزی Clyburn در زمان پیروزی دامان روز چهارشنبه.

“هدف من این بود نه فقط به نفع خود کارولینای جنوبی, اما آن را به نفع خود به اندازه کافی بزرگ به طوری که برای ایجاد یک موج برای جو بایدن” Clyburn گفت: تپه. “کسی از من پرسید ‘آیا شما در تلاش برای متوقف کردن برنی ساندرز?’ نه من در تلاش بود تا او را متوقف کند. من در تلاش برای ایجاد یک موج برای جو بایدن.”

پس از انتخابات در کارولینای جنوبی ساندرز انتقاد کرده بودند “سیاسی و اقتصادی تأسیس این کشور” تلاش برای توقف حرکت از مبارزات انتخاباتی خود را.

“آنها در حال گرفتن بسیار عصبی ما در مورد کمپین” ساندرز گفت: در روز شنبه.

“من برای پیدا کردن آن بسیار جالب است که کسی است که با اشاره به رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی به عنوان استقرار” Clyburn گفت: روزانه وحش. “من درک نمی کنم که چگونه است که رای می توان رد کرد.”

تپه رسیده به ساندرز کمپین برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>