Clyburn پاسخ به تهمت حمله: ‘من به سادگی تخمگذار کردن حقایق از رئیس جمهور نظرات خود را’

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) یکشنبه در پاسخ به یک صدای جیر جیر با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نامزدی برگزار می شود در خصوصی: گزارش گراهام دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در Infinite پشت مایکروسافت خرید دادگاه تجدید نظر فدرال رد Stormy Daniels مورد تهمت در برابر تهمت بیشتر به او حمله و دفاع فدرال پاسخ به کروناویروس گفت: رئیس جمهور “است و نظرات خود را.”

“من به سادگی تخمگذاری این واقعیت که رئیس جمهور نظرات خود را,” Clyburn گفت: CBS “چهره ملت است.” “من باور دارم که بسیار به شدت ما باید این نوع از رهبری ملی ما باید از این کاخ سفید … وجود دارد نیاز به یک هماهنگ تلاش هماهنگ برای توجه به این مشکل در سراسر کشور.”

“این رویکرد تدریجی است که ما دکتر [دبورا] Birx گفت: یکی از چیزهایی دکتر [آنتونی] Fauci که به اعتقاد من در بسیار [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر] دکتر [رابرت] Redfield.. همه آنها بسیار خوب پیدا نمی کنم خودم را در مخالفت با هر یک از آنها در حال صحبت کردن در مورد حقایق و این رئیس جمهور است که جلو قرار دادن یک دستور کار سیاسی” Clyburn اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه توییتی در طول Fauci شهادت قبل از خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران به عنوان Clyburn سوال بیماری های عفونی متخصص در شکست در ایالات متحده برای مهار این بیماری همه گیر به همان حد اروپا.

“کسی لطفا به کنگره Clyburn که سرنخ ندارد که نمودار او قرار داده و نشان می دهد بیشتر موارد برای ایالات متحده نسبت به اروپا دلیل است که ما خیلی بیشتر انجام تست از هر کشور دیگری در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“چهره ملت” مهمان میزبان جان Dickerson نیز خواسته Clyburn سابق, عمومی, معلم مدرسه, آیا او را در شخص تحصیل در پاییز.

“مطلقا نه تا زمانی که ما یک طرح ملی در, مناطق” Clyburn پاسخ داد. “ما نمی توانیم کودکان که در حال رفتن به مدرسه هنگامی که ما را نمی شد یک برنامه برای وجود دارد به اجتماعی فاصله برای هر کس به نیاز به پوشیدن ماسک.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme