Clyburn تایید بایدن پیش از کارولینای جنوبی اولیه

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش ClyburnFive takeaways از بحث دموکراتیک بایدن چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی Clyburn: نوادا را ‘تا حدودی از تاثیر’ در کارولینای جنوبی تر (D-S. C.) تایید شده , جو بایدن,جو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر‘s پیشنهاد ریاست جمهوری در روز چهارشنبه به معاون سابق رئیس جمهور افزایش بسیار مورد نیاز فقط سه روز قبل از دموکرات در کارولینای جنوبی سر به پای صندوق های رای.

“من می دانم که جو بایدن. من می دانم که شخصیت او قلب خود را و او رکورد” Clyburn توییتی. “جو بایدن ایستاده بود برای مردم سخت کوش کارولینای جنوبی. ما می دانیم که جو. اما مهمتر از همه او ما را می دانید. در کارولینای جنوبی ما انتخاب رئیس جمهور. من دعوت شما را به ایستادگی با @JoeBiden.”

Clyburn 27-سال کهنه از خانه است که در میان تاثیرگذارترین دموکرات در کارولینای جنوبی است. بایدن بوده است معاشرت کنگره را تایید و اعلام روز چهارشنبه است به احتمال زیاد به کمک سیمان به معاون سابق رئیس جمهور حمایت قوی در میان بسیاری از رای دهندگان که بازی یک آستین ، نقش در پلمتو دولت نامزدی مسابقه در روز شنبه.

در حال توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>