کلیپرز ضرب و شتم موشک در هوستون به گسترش به پیروزی شش

Kawhi Leonard گل 25 امتیاز و لس آنجلس کلیپرز نورد بیش میزبان هیوستون راکتس 120-105 در روز پنج شنبه برای ششمین مستقیم پیروزی.

این راکت انجام می شود توسط خود تیراندازی گلایه در یک بازی است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک رقابت دو تیم های برتر در کنفرانس غرب بود اما تار و مار تقریبا از شروع. هوستون تا به حال فرصتی برای فصل سری و امن tiebreaker بیش از کلیپرز اما دست چپ تیم گره خورده 2-2.

هوستون ساخته شده فقط 7 42 3-نقطه تلاش خود را به عنوان خط از 18 بازی با 10 یا بیشتر 3-اشاره گر به پایان رسید.

راسل وستبروک led راکت با 29 امتیاز و 15 ریباند. جیمز هاردن بود که 4-برای-17 از میدان از دست رفته تمام هشت از 3 نقطه تلاش او به ثمر رساند 16 امتیاز.

کلیپرز ساخته شده 67-44 از سرب حاصل کار دو تیم پس از یک نیمه اول که در آن موشک های ساخته شده فقط 2 22 3-نقطه تلاش است. Ivica Zubac اضافه شده 17 امتیاز و 12 کمک برای لس آنجلس و Montrezl Harrell تا به حال 19 امتیاز و 10 پرتاب ریباند کردن نیمکت.

هوستون تیراندازی گلایه پایان ندارد پس از استراحت و راکت از دست رفته 11 12 3-نقطه تلاش در سه ماهه سوم از جمله یک زن و شوهر از airballs. اما راکت نه تنها از مبارزه دوربرد به عنوان آنها نیز از دست رفته چند layups در سه ماهه به ترک لس آنجلس تا 90-65 ورود به چهارم.

قطعات 114, اورلئانز 112: جمال موری آمار در حال اجرا خارج از تعادل 13-بالا و پایین صفحه از پایه با 5.1 ثانیه به سمت چپ به عنوان بازدید از دنور غلبه هشت نقطه سه ماهه چهارم کسری برابر شارلوت.

اورلئانز یک شانس برای برنده شدن اما تری Rozier 3-اشاره گر در زنگ rimmed ،

موری تا به حال 18 امتیاز و نیکولا Jokic اضافه شده 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هشت پاس گل برای دنور. Devonte گراهام به حال 24 امتیاز P. J. واشنگتن 20 اضافه شده و Rozier به حال 19 برای شارلوت.

یک زن که نشسته بود courtside در زمان ساعد به سر از اورلئانز مرکز کودی Zeller بود که hustling به صرفه جویی در یک توپ از بیرون رفتن از مرزهای. بازی متوقف شد به طور خلاصه در حالی که او حضور داشتند به پزشکی شخصی. او در سمت چپ بازی صندلی خود در مدت کوتاهی پس از برخورد و بازگشت نیست.

76ers 125 پادشاهان 108: توبیاس هریس تا به حال 28 نقطه و 14 ریباند و فیلادلفیا به دست آورده خود را برای اولین بار راه برنده شدن در بیش از یک ماه است.

لرزش میلتون به ثمر رساند 20 امتیاز و آل Horford 18 امتیاز و هشت ریباند و شش پاس گل برای Sixers.

به طور خلاصه: Dion خدمت هفتم-سال نگهبان که از شروع فصل با گرما موافقت کرده است برای مقابله با لیکرز ورزشی وب سایت گزارش شده است. … قطعات امضا گارد تروی دانیلز بود که با چشم پوشی لیکرز در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>