کلینتون ‘خواهد بود رئیس جمهور’ اگر جدید Hulu مستند بود قبل از سال 2016 انتخابات فیلیپ Reines می گوید

فیلیپ Reines که در خدمت به عنوان مشاور ارشد هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonPress: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بایدن آماده برای برنده بزرگ در روز سه شنبه بیشترگفت: اوایل روز شنبه که او معتقد است رئیس سابق خود “خواهد بود رئیس جمهور در حال حاضر” اگر یک فیلم مستند جدید در مورد او بیرون آمد و درست قبل از روز انتخابات چهار سال پیش است.

“فقط چیزهای زیادی وجود دارد و ما می تواند انجام دهد” Reines گفت: MSNBC را “صبح جو.” “اگر ما تا به حال این مستند روز قبل از روز انتخابات در سال 2016 او خواهد بود رئیس جمهور در حال حاضر.”

“هنگامی که مردم فکر باز در مورد آنها کاملا به او را در راه های مختلف” Reines اضافه شده است.

تبلیغات

این دیدگاه می آید پس از چهار بخش مجموعه مستند به کارگردانی Nanette Burstein در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و ناموفق کمپین منتشر شد در جریان خدمات Hulu روز جمعه به بررسی مخلوط.

کلینتون مستند که ویژگی های بیش از 2000 ساعت از پشت صحنه فیلم در حال حاضر 76 درصد منتقدان نمره از 100 در گوجه فرنگی گندیده سایت اما تنها 54 درصد نمره از مخاطبان است.

Mashable خواستار آن بدون شک “به لحاظ تاریخی ارزشمند” در حالی که Buzzfeed می گوید: “این چیزی است که بیشتر شبیه به یک براق و پر پیچ و ستاره پاپ, پرتره های تن به تن به طنین انداز با نوع کلینتون طرفداران که ممکن است خرید کتاب از شجاع زنان به جای یک سند از تاریخ زنان یا فرهنگی تجزیه و تحلیل.”

خبرنگار هالیوود به این نتیجه رسیدند که “روشنگری بیشتر در مورد هیلاری پدیده از هیلاری فرد” با واشنگتن پست اعلام این سری به یک “ساختار هنرمندانه سابقه شخصی مدرن فمینیسم.”

کلینتون برنده رای مردمی بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpFeehery: Mulvaney مناسب برای ایرلند شمالی مطبوعات ارسال: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بیشتر در سال 2016 حدود 3 میلیون رای را از دست داد همه مهم انتخابات, کالج, 304-227.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>