کلینتون: “من دوست دارم که یک زن بر روی بلیط در نهایت دوباره’

هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی بایدن اول باید متحد حزب به شکست تهمت تهمت مجموعه برای کبودی علیه بایدن مطلب گفت: در مصاحبه ای پخش یکشنبه در حالی که او را ترک تصمیم گیری در مورد یک همسر در حال اجرا تا به احتمالی دموکرات ریاست جمهوری نامزد او را “عشق به یک زن در بلیط در نهایت دوباره.”

“وجود دارد بسیاری از عوامل است که به آن” او به سی ان ان فرید زکریا. “من شخصا دوست دارم که یک زن بر روی بلیط در نهایت دوباره. ما تا به حال دو معاون نامزد ریاست جمهوری — یکی برای دموکرات ها از جمهوری خواهان.”

اما بدیهی است که من می خواهم به نگه داشتن آن در حال حرکت و در واقع آن اتفاق می افتد در این انتخابات که کسی خواهد بود که اولین زن معاون رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

تبلیغات

دموکرات جرالدین فرارو و جمهوری خواه سارا پیلین شده اند تنها زن معاون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از احزاب عمده.

کلینتون همچنین تشویق احتمالی دموکرات نامزد ریاست جمهوری به “را واقعا یک نگاه سخت در کالج انتخاباتی”

“از آنجا که من فکر می کنم ما نامزد می تواند برنده رای مردمی دوباره به من اما این مهم نیست که ما می دانیم,” او گفت:.

کلینتون دموکرات نامزد در سال 2016 برنده رای مردمی تقریبا 3 میلیون رای را از دست داد به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای coronavirus بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتربه دست آورده است که 304 کالج انتخاباتی رای.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه تر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر (I-Vt.) در حال رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را با بایدن در حال حاضر حفظ 664 نمایندگان و ساندرز گرفتن 573. برخی از سوپر سهشنبه نمایندگان شده اند توزیع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>