آب و هوا و فعال گرتا Thunberg اهدا جایزه به بنیاد جدید

نوجوانی, آب و هوا فعال گرتا Thunberg است که با استفاده از پول جایزه از جایزه شناخته شده به عنوان جایگزین نوبل برای کمک به راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی به نام او “به ترویج زیست محیطی و اجتماعی پایداری”.

Thunberg, 17 که برنده حق امرار معاش جایزه در ماه دسامبر را با استفاده از 1 میلیون کرون crown (100.000 دلار) جایزه به ایجاد گرتا Thunberg بنیاد در سوئد.

سوئد و نوجوان گفت: در ماه ژانویه است که او در ایجاد یک پایه و اساس برای رسیدگی به پول او می شود از کتاب حق امتیاز کمک های مالی و جوایز.

“ما متقاعد شده است که Thunberg جدید بنیاد را یک تاثیر بزرگ و توانمند سازی بسیار مورد نیاز تغییر” اوله فون Uexkuell, مدیر اجرایی, سوئد-بر اساس حق امرار معاش بنیاد در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

Thunberg بود که در این ماه دوباره نامزد دریافت جایزه صلح نوبل توسط دو سوئدی قانونگذاران است که در میان یک لیست در حال رشد از مردم به اختصاص بودجه برای مبارزه با تاثیر تغییر آب و هوا جرقه بحث و گفتگو در رابطه با استفاده از این پول است.

آمازون جف بزوس, ثروتمندترین مرد جهان, این هفته متعهد 10 میلیارد دلار به صندوق دانشمندان و فعالان سازمان های غیر انتفاعی و دیگر گروه های مبارز برای حفاظت از محیط زیست و مقابله با اثرات تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>