کلیتون کلر را دو هدف سوق دادن شغالها گذشته Sabres

کلیتون کلر تا به حال دو گل و یک کمک, Antti Raanta متوقف 25 عکس پس از یک لرزان شروع و آریزونا شغالها بسیج به ضرب و شتم Buffalo Sabres 5-2 شنبه شب در بیابان.

Raanta داد تا به اهداف مارکوس جوهانسون و جف اسکینر کمتر از یک دقیقه از هم جدا در اوایل دوره اول. او تیز بقیه راه و شغالها را برداشت فشار به ثمر رساند و پنج مستقیما به اهداف باقی مانده در رسیدن به فینال کنفرانس غرب نقطه حذفی.

اردن Oesterle تا به حال یک هدف و کمک فیل Kessel نیز به ثمر رساند و الیور اکمن-لارسون اضافه شده کوتاه-دست خالی-netter به مربی ریک Tocchet خود را 100 پیروزی در آریزونا.

پادشاهان 2 شیاطین 1: Adrian کمپ گل در وقت اضافه و میزبان لس آنجلس غالب شد.

رعد و برق 4 شعله های آتش 3: تایلر جانسون و اندرو کام و پر زرا به ثمر رساند در بازی قدرت و یانی Gourde اضافه شده کوتاه-دست هدف به Tampa Bay برنده در خانه. الکس Killorn به ثمر رساند خود را 24th, هدف از این فصل به کمک رعد و برق پیروزی برای اولین بار پس از 11 بازی برنده خط خط.

پیروزی آمد و به زودی پس از رعد و برق اعلام کرد کاپیتان تیم استیون Stamkos را تحت عمل جراحی برای یک هسته عضله آسیب دیدگی شد و انتظار می رود به دست بقیه فصل به طور منظم و به طور بالقوه در دور اول پلی آف.

Oilers 3, جت 2: پشت دو گل توسط Leon Draisaitl که به 100 امتیاز در این فصل ادمونتون برنده در خانه یخ.

بلوز 4 ستاره 3: Ryan o’reilly به ثمر رساند تنها هدف در ضربات پنالتی منجر به سنت لوئیس به پیروزی گسترش پیروزی شاگردانش به هفت بازی.

بهمن 3, شکارچیان 2: Pavel Francouz 30 موجب صرفه جویی در زندگی حرفه ای-بهترین ششمین پیروزی راست اریک جانسون تا به حال یک هدف و کمک و کلرادو برنده در نشویل.

Maple Leafs 4, Canucks 2: مارتین Marincin به ثمر رساند به قرار تورنتو پیش در دوره سوم و برگ برنده در خانه.

Canadiens 4 طوفان 3: جف Petry به ثمر رساند 52 ثانیه به وقت اضافه, بلند کردن مونترال به پیروزی.

سناتور 4, Red Wings 3: Artem Anisimov به ثمر رساند و دو بار در مقررات و اضافه در ضربات پنالتی برنده به عنوان میزبان اتاوا به دست آورد.

Blackhawks 3, Panthers 2: پاتریک کین و جاناتان Toews هر گل در ضربات پنالتی به آسانسور شیکاگو در جاده ها است.

برونز 4, جزایر 0: Defenseman چارلی McAvoy تا به حال یک هدف و دو کمک و Tuukka Rask ساخته شده 25 صرفه جویی به عنوان بوستون برنده در لانگ آیلند. لیگ-بهترین برونز بهبود یافته به 41-13-12 برای 94 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>