Claire McCaskill: Ron Johnson است ‘شرم آور ابزار’

سابق بهداشت ، Claire McCaskillکلر کانر McCaskillTo باد افشان اولیه میدان اوباما و دموکرات ها باید صحبت کردن در 70 سابق سناتور پیشنهاد دو حزبی حزبی برای امتیازهای دموکرات ها انتقاد مدال آزادی برای Limbaugh به عنوان “سیلی” بیشتر (D-Mo.) lambasted او همکار سابق بهداشت ، ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonCoronavirus موارد در ما بالا 1,000 مغلوب ساختن پیشی جستن, عربستان به دنبال راه رو به جلو در coronavirus پول: مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره مبارزه برای اقتصادی معامله تحت coronavirus تهدید | تهمت صدای پشتیبانی برای پرداخت مرخصی استعلاجی | ولز فارگو رئیس تعهدات تازه شروع به رسوایی زده بانکی بیشتر (R-Wis.) صبح روز سه شنبه در MSNBC را “صبح جو” در تماس تلفنی با “شرم آور ابزار است.”

“صبح جو” شرکت میزبان جو Scarboroughچارلز (جو) یوسف ScarboroughTrump موجب اقتدار ‘فاکس و دوستان” در حالی که متلک MSNBC را ‘صبح روز شوخی” سی ان ان بیش از اعتبار Scarborough تداعی ‘روح کریس ماتیوز” در مصاحبه: ‘ما عاشق کریس و کریس Scarborough: فلوریدا خواهد بود ‘سیاسی قتل عام’ به صورت ساندرز پس از کاسترو AIPAC سخنان بیشتر بود صحبت کردن در مورد چگونه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: است وجود دارد یک ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر است ادامه داد: لرزش دست حامیان با وجود توصیه های خود را از coronavirus نیروی کار به انجام این کار زمانی که McCaskill سازی این گفتگو به موضوع دیگری: جانسون و کمیته رسیدگی به هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر.

“من اجازه می دهد به موسیقی پاپ در ران جانسون در اینجا. چه شوخی! چه شرم آور ابزار!” او گفت: Scarborough.

تبلیغات

“او رئیس کمیته امنیت داخلی! درست است ؟ او صلاحیت این دادگاه ها بیش از coronavirus و فدرال پاسخ. او خواستار یک جلسه? او در تلاش برای کشف کردن که چرا اول با پاسخ آزمون های سالخورده در یک قفسه در ایالت واشنگتن تا زمانی که آنها دیگر خوب است ؟ او در حال رفتن به مردم بگویید که چرا آنها نمی تونم تست کنم ؟ هیچ” او ادامه داد.

“حتی اگر آن را در کمیته قضایی — قوه قضائیه کمیته صدور احضاریه در هانتر بایدن. کمیته امور خارجه است نه صدور احضاریه در هانتر بایدن. هیچ! این شوخی ران جانسون است که در واقع سیاسی کمیته ای که در حال حاضر باید یک تمرکز: آنچه در جریان است با ایالات متحده امریکا فدرال پاسخ به کروناویروس? مردم باید واقعا عصبانی در مورد این” McCaskill اضافه شده است.

روز دوشنبه جانسون رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته نشان داد که او را به حرکت به جلو با یک رای در این هفته در یک حکم که مربوط به تحقیقات خود به هانتر بایدن و گاز اوکراین شرکت Burisma منابع. حزب دموکرات را آشکارا به مخالفت با پروب و احضاریه اما انتظار می رود که این اندازه گیری به اجازه حکم خواهد شد.

“ما انجام داده اند ما تحقیقات متد مسئولانه و تا حد زیادی از نمایش عمومی” جانسون نوشت: به کمیته رتبه بندی اعضای گری پیترزگری چارلز PetersRon جانسون پاکستان به زور Burisma مربوط به احضاریه انتخابات Dem مخالفان این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای بیشتر (D-Mich.) در نامه ای که روز دوشنبه منتشر شد. “ما به طول های بزرگ رفته برای دریافت جلسات و نقد و بررسی تمام اطلاعات دریافت شده توسط کمیته قبل از ساخت هر یک از آن ،

پیترز خواسته است تا کمیته ای برای دریافت طبقه بندی شده جلسه در مورد موضوع احضاریه از FBI قبل از رای گیری در این حکم. این رای است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>