سینما بارها به ماندن بسته در باز کردن 3

سینما, سرگرمی, پارک ها و کافه ها همچنان باقی می ماند بسته دولت گفت: در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از قوانین خود را برای باز کردن 3 امید بستن برای زندگی و امرار معاش در هزینه های ناامید کننده بی مصرف کنندگان و کسب و کار.

اطلاع رسانی هجی کردن مناطق از ادامه محدودیت می آید به عنوان یک ضربه به صنایع مختلف است که در حال حاضر مبارزه پس از چهار ماه از مستند.

Re-تاریخ افتتاح خواهد شد و تصمیم گرفت به طور جداگانه بر اساس ارزیابی از وضعیت این وزارت خانه گفت: آن را به عنوان پرده برداری از یک لیست از curtailments که شامل همه “اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع و دیگر بزرگ جماعت”. مترو راه آهن هم بسته نگه داشته بود.

خبر آمد که بیشتر به فیلم کسب و کار است که در حال حاضر دچار یک برآورد از دست دادن حدود از 1000 کرور روپیه در نیمه اول سال 2020 مرکب صفر درآمد برای اولین بار در تاریخ آن است. تعداد زیادی از صفحه نمایش تک و مستقل خواص باید بسته فروشگاه در حالی که بسته شدن موقت از multiplexes محروم کرده است مراکز خرید نزدیک به 30-40% footfalls.

هند صفحه نمایش تعداد حدود 6,327 تک صفحه نمایش و از 3200 multiplexes در سال 2019 پیش بینی شده است به پایین آمدن به شدت با توجه به بحران است. “این فیلم بخش شده است به شدت ضربه بیش از گذشته چهار و نیم ماه داده شده بود که یکی از اولین به تعطیل و آشکارا (خواهد بود) آخرین به بازگشایی” کمال Gianchandani مدیر در روش Multiplex, انجمن هند, گفت:. تئاتر صاحبان امیدوار بودن مجاز به بازگشایی این زمان prepped سینما با ایمنی و بهداشت اقدامات است.

این دستورالعمل همچنین در ادامه به اعمال محدودیت در باز کردن میله قرار دادن بیشتر چالش ها در مواد غذایی بخش خدمات است که در حال حاضر وضعیتی وخیم تحت تاثیر زودتر مستند محدود به زمان و مصرف کننده ترس بیش بازدید از فضاهای شلوغ.

هند صنعت رستوران استخدام 7.3 میلیون نفر است. انجمن ملی رستوران از هند (NRAI) تخمین می زند که نزدیک به 40 درصد از آنها شده اند نهفته مستندات و تعطیلی کسب و کار با توجه به covid.

“در این دستورالعمل یک نقطه مثبت است شب مقررات منع رفت و آمد بودن برداشته اما ما بسیار تعجب است که آنها نه باز میله و مجاز خدمات مشروب” گفت: Anurag Katriar, NRAI رئیس جمهور و مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت deGustibus مهمان نوازی.

“زیان کار را تنها تشدید در آخرین ماه-و-یک -نیمه و توانایی ما برای ادامه مردم در payman نزولی است. قبلا شرکت های کوچکتر در مبارزه بودند اما در حال حاضر حتی آنهایی که بزرگتر هستند و پیدا کردن آن سخت است.”

وجود دارد یک خبر خوب برای سالن های ورزشی و یوگا مراکز هر چند. تقریبا چهار ماه به حالت تعلیق در عملیات ایجاد یک دندانه در تکه تکه تناسب اندام در بازار که در آن اکثریت ورزشگاه مراکز تناسب اندام و یوگا استودیو مستقل شرکت ها هستند که تا حد زیادی وابسته به سرمایه در گردش در حال اجرا. سخت مستندات نهفته درآمد منجر به زیان کار است. بر اساس برآوردهای صنعت وجود دارد حدود 90000 ورزشگاه و استودیو یوگا در کشور به کارگیری بیش از یک میلیون نفر است.

مدارس و مربیگری موسسات همچنان بسته باقی می ماند تا 31 اوت.

Saumya Tewari و الیزابت روشه کمک به داستان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر