CII به دنبال کاهش بیشتر از مستند می خواهد کسب و کار بیشتر به رزومه

دهلی نو: جذاب به دولت را بیشتر عملی نمایی از مستند شرایط کنفدراسیون صنایع هند ( CII) در روز سه شنبه مطرح تعدادی از پیشنهادات است که بدنه صنعت گفت: می تواند قابل ملاحظه ای کاهش اقتصادی درد مداوم covid بحران و کاهش مشکلات مواجه توسط خانوارها و صنعت به طور یکسان. این شامل یک آرامش اجتماعی فاصله هنجارهای برای آن و موار صنعت مرمت خدمات پیک برای هر دو ضروری و غیر ضروری کالا و اجازه می دهد کامل حرکت خود افراد شاغل مانند برق و لوله کش و مکانیک در میان دیگران که همه بخشی از ضروری تعمیر و نگهداری و خدمات پشتیبانی availed توسط خانواده ها و همچنین موسسات تجاری.

“در آن و موار بخش تنها 50 درصد کارکنان حضور و غیاب در حال حاضر مجاز اما در اینجا قانون کلیدی است اجتماعی فاصله. هر گونه ایجاد که می تواند به تحقق این شرط باید اجازه داده شود. باید آن را در خود گواهینامه. آن را باید اصلاح شود روشن است که تجارت الکترونیکی شرکت برای هر دو ضروری و همچنین غیر ضروری کالاهای مجاز” CII گفت: در تفاهم نامه.

به دنبال وضوح از دولت در علامت گذاری آلاینده مناطق CII گفت که نیاز است که بیشتر جهات از دولت در مورد چگونه به کار در مناطق و انتخاب فعالیت های کسب و کار در حال حاضر مجاز باید اجازه داده شود حتی در نقاط. در کنار CII را حفظ کرده است که تمایز به جمهوری red zone منطقه و مهار مناطق در مناطق. “در مناطق خاص که در آن مهار مناطق شناسایی شده اند و سنگر بقیه مناطق در این منطقه باید اجازه داده شود به صورت صنعتی در عملیات های مجاز لیست” CII گفت: در تفاهم نامه.

“دولت ممکن است در نظر گرفتن بررسی/بررسی نقاط به طور منظم در منطقه و بزرگتر سطح شهر. اگر پیدا امن فعالیت های کارآفرینی ممکن است اجازه داده شود. وجود دارد نیاز به تعریف نقاط به وضوح و انتشار یک لیست از نقاط مهم و مهار مناطق بر اساس زمان واقعی. اگر اجازه داده می شود برای شروع و اگر نقاط گسترش به سرعت در حال انجام شرکت نیاز به بستن ناگهانی? روشن دستورالعمل مورد نیاز است در این” آن اضافه شده است.

دولت باید اجازه دهید مردم تصمیم بگیرند که چه ملزومات و باید آن را یک سطح میدان بازی به عنوان اوایل دستورالعمل مجاز تجارت الکترونیکی به فروش غیر ملزومات (که بعدها خارج شده) و آفلاین بازیکنان گفت: Arvind Mediratta مدیر عامل و مدیر عامل شرکت, METRO Cash & Carry هند است. “لیست ملزومات نیاز به گسترش شامل آشپزخانه ملزومات و لوازم التحریر و کامپیوتر و لوازم جانبی آن و این باید انجام شود در یک راه عادلانه و مرحله به مرحله راه,” او گفت:. Mediratta که همچنین بخشی از FICCI کمیته خرده فروشی و تجارت داخلی و co-صندلی غذا پردازش کمیته در CII گفت که چنین تضمینی ساخته شده است نگه داشتن در ذهن هر دو آنلاین و آفلاین خرده فروشان”به عنوان طولانی به عنوان یک سطح میدان بازی مجاز است.

علاوه بر این CII گفت که این ترس است که دولت / مقامات محلی خواهد شد آب گرفتگی با حجم بیش از حد از برنامه های کاربردی که ایجاد تاخیر در ضربه شروع فعالیت های اقتصادی است و نیاز به روشن شدن است که آیا دولت جدید دستورالعمل صرفا ارائه “انتخاب فعالیت های اضافی” که مجاز خواهد بود از 20 آوریل سال 2020 و نه در هر صورت محدود کردن فعالیت هایی که در حال حاضر مجاز تحت دستورالعمل های موجود مگر اینکه چنین اجازه فعالیت/ استقرار می افتد در یک مطلع مهار منطقه.

CII بیشتر درخواست کرد که در تولید و فرآوری, بسته بندی, بازاریابی فروش و هر گونه موسسات تجاری خرید و فروش در هر بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی” همچنین باید اجازه داده شود. در کنار انبار و انبار و فروشگاه برای هر “بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی”‘ محصولات و سایر موسسات تجاری مرتبط با همان. این نیز خواهد شد در خط با مشاوره از وزارت پردازش مواد غذایی صنعت بدن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>