Churchgoers به نوبه خود پشت خود را در بلومبرگ در اعتراض طی سخنان خود در خدمات در سلما

یک گروه از churchgoers تبدیل پشت خود را بر دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ به عنوان او صحبت کرد در قهوه ای چپل AME کلیسای تاریخی کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما در روز یکشنبه.

فیلم ها و تصاویر است که پس از ظهور آنلاین نشان می دهد تعدادی از معترضان ایستاده با پشت خود را تبدیل به دور از بلومبرگ مدت کوتاهی پس از شروع به ارائه سخنان از منبر در صبح روز یکشنبه سالگرد “یکشنبه خونین.”

با وجود این تظاهرات بلومبرگ رفتم جلو با سخنان خود که بخشی از آن متمرکز پیشنهادی خود را گرینوود طرح که با هدف ترویج “عدالت اقتصادی” برای آمریکایی های آفریقایی تبار و “تعهد به اولویت عدالت کیفری اصلاحات” با توجه به انتشار از مبارزات انتخاباتی خود را.

تبلیغات

“دکتر کینگ درک است که حق رای تنها اولین گام در ماه مارس به واقعی برابری به دلیل واقعی برابری به این معنی است که ثروت در این کشور باید بدون رابطه با نژاد یا قومیت. چیزی که من گرین ابتکار همه چیز در مورد,” او گفت:.

“شما ممکن است بدانید در مورد Greenwood, in Tulsa, Oklahoma – اما تا یک سال پیش مانند بسیاری دیگر آمریکایی من نیست. گرینوود بود و پر رونق و موفق محله سیاه و سفید تا سفید و اوباش مورد حمله و تخریب آن در سال 1921. بیش از 200 آفریقایی آمریکایی کشته شدند” او ادامه داد.

“این یکی از بدترین فجایع در تاریخ آمریکا” بلومبرگ گفت. “اما متاسفانه این فقط یک مثال از خانواده ها که به طور سیستماتیک سرقت و سوء استفاده قرار گیرد و چیزی که پایان ندارد با برده داری – اما در ادامه با جیم کلاغ و redlining.”

“در خواندن امروز از بني اسرائيل:” آیا حق و عدالت و دفاع از مظلوم ” بود تماس به عمل است. که آنچه ما گرینوود ابتکار حل به انجام,” او اضافه شده است.

تبلیغات

او همچنین در مورد مسائل مانند رای دهندگان سرکوب و هدف در گرفت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر در بخشی از سخنان خود گفت: او معتقد است: “اشتباه در شخص است که زندگی در 1600 خیابان پنسیلوانیا.” سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشترپیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی بودند نیز در آن حضور داشتند.

بلومبرگ ظاهر در سلما در روز یکشنبه دو روز قبل از اولیه روز در کشور در روز سه شنبه. آن روز خواهد بود که برای اولین بار زمان رای دهندگان را فرصتی برای بازیگران یک رای برای شهردار سابق, 15 دیگر نامزد مسابقات برگزار خواهد شد در سراسر کشور است.

تلاش خود را برای گسترش مبارزات انتخاباتی خود را توسعه در میان سیاه و رای دهندگان نیز می رسد به عنوان او در ادامه به صورت گرما بیش از بحث برانگیز خود را متوقف کند-و-frisk سیاست از زمان خود را به عنوان شهردار سابق شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>