کریستف کلمب مجسمه سرنگون خارج مینه سوتا کنگره

یک گروه از فعالان پاره کردن یک مجسمه کریستف کلمب کاشف به طور گسترده ای با اعتبار کشف و آمریکای شمالی برای قدرت های اروپایی در مینه سوتا دولت غیرقانونی بعد از ظهر چهارشنبه.

تصویری به دست آمده توسط FOX 9 را نشان می دهد یک گروه از فعالان نما در کنار مجسمه به عنوان آن را می گذارد روی زمین; معترضان ظاهرا طناب گره خورده است به این بنای تاریخی و آن را کشیده پایین. اخبار ایستگاه گزارش داد که فعالان تهدید کرده بود به انجام این کار پیش از آن در روز.

رژیم صهیونیستی. تیم Walzتیموتی (Tim) جیمز WalzManufacturing شرکت ترک مینیاپولیس به خاطر آن نمی محافظت از مردم ما’ مینه سوتا فرماندار سفارشات لحظه سکوت در دولت جورج فلوید در روز از دفن در اینجا است که دولت خود را می ایستد در پست الکترونیکی-در رای گیری بیشتر (D) خطاب نگرانی مجسمه در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه هشدار حامیان مجسمه به اخراج “تاریخی” نگرانی های برگزار شده توسط جوامع اقلیت.

تبلیغات

“من می شنوم آن را تحت فشار قرار دادند به عنوان “احمق” یا “صحت سیاسی” او گفت: با توجه به روباه 9. “اینها دردهای تاریخی که منجر به آنچه که ما شاهد اتفاق می افتد با جورج فلوید و خشم که بیرون آمد.”

مجسمه کلمبوس است که شناخته شده برای نقش خود را در بردگی برخی از جمعیت بومی جوامع بومی در کارائیب هدف قرار داده شده است در سراسر کشور با معترضان همراه با آثار تاریخی متفق ژنرال و ارقام به عنوان تظاهرات راک شهرستانها در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

چهار افسران سابق روبرو هستند هزینه بیش از فلوید مرگ از جمله یکی که در برابر یک قتل درجه دوم شارژ بعد از ویدئو منتشر شد نشان او را دو زانو بر فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت با وجود فلوید بودن دستبند و غیر مسلح.

تظاهرات در مینیاپولیس قبلا هدفمند این شهر نیروی پلیس و منجر به سوختن یک پلیس حوزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>