کریس والاس به ‘نمایش’: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک ‘بسیار بد هفته” برای انتخاب مجدد چشم انداز

کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceEconomic مشاور در اخبار مثبت: ‘بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر استراحت’ اقدام DHS سر: تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز با توجه به اجرای قانون فدرال حضور کریس والاس: شغل اعداد نشان می دهد ‘سیاسی انعطاف پذیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ بیشتردر ظاهر بر روی “نمایش” روز سه شنبه گفت: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر بود “بسیار بد هفته” در پاسخ به این اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

والاس بود در پاسخ به سوال از “نمایش” شرکت میزبان آفتابی Hostinآفتابی HostinChris کریستی می گوید ما نمی تواند اجازه می دهد ویروس برای کنترل بازگشایی جدول زمانی مگان مک کین ریپ الیزابت Hasselbeck گذشته coronavirus نظرات: “من نیازی به شرکت میزبان با او دوباره’ تپه انتخاباتی گزارش: فلوریدا در بازی به عنوان بایدن طول می کشد سرب در نظرسنجی بیشتر در مورد حوادث در طول هفته گذشته از جمله بحث برانگیز نظرات از NFL quarterback Drew Brees که در آن بازیکن در گفت و هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا است.”

Brees بعد از عذرخواهی برای نظرات خود را پس از تکان دهنده اعتراض منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر NFL ستاره باید انجام داده اند.

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت خود را به عنوان یک قانون و دستور رئیس جمهور اما این جنبش ها که ما در حال دیدن در خیابانها در اعتراض به اجرای قانون به عنوان ما آن را می دانم. او همچنین reigniting مبارزه در حال حاضر بیش از مصرف یک زانو در تظاهرات سکوت در طول سرود ملی. آیا این نظر شما لحن حق را برای رئیس جمهور به مصرف در این لحظه؟” Hostin پرسید.

“من قصد دارم به بحث در مورد آن نظر از درست یا غلط است. رئیس جمهور است و خود پایه و اعتقادات و او حق آنها” والاس پاسخ داد. “به من اجازه دهید بحث در مورد آن را از نظر سیاست است. من می گویند که هفته گذشته یک هفته بد برای رئیس جمهور در نظر سیاست از نظر بالقوه خود انتخاب مجدد چشم انداز است.”

“هنگامی که شما در حال گرفتن نام توسط اسقفی اسقف واشنگتن و اسقف اعظم کلیسای کاتولیک واشنگتن هنگامی که شما در حال گرفتن به نام با همه از [سابق وزیر دفاع] جیم Mattis به رئیس سابق ستاد مشترک مایک مولن و حتی خود وزیر فعلی دفاع علامت Esperعلامت EsperArmy دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات شبانه دفاع: ارتش در حال حاضر مایل به تغییر نام پایگاه نام بعد از Confederates | Dems پاسخ تقاضا در ‘ژرف’ nuke تست بحث | پنتاگون تایید مرگ از آفریقای شمالی القاعده رهبران پنتاگون به تغییر نام پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران بیشتر استراحت با شما که نه یک هفته خوب.”

برخوردار بود و بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دست زدن به سراسر کشور در اعتراض یک قطعه آتلانتیک منتشر شده هفته گذشته.

والاس به ذکر اخیر شغل گزارش نمایش خیره کننده 2.5 میلیون شغل اضافه شده در مارس نیست به اندازه کافی برای منحرف کردن و از دست زدن به تظاهرات.

“او تا به حال برخی از اخبار خوب در اقتصاد است اما به وضوح می بینید وجود دارد یک نظرسنجی جدید در واشنگتن پست امروز است که نشان می دهد توسط یک تقریبا 2 به 1 حاشیه مردم فکر نمی کنم که رئیس جمهور به کار گرفته شده در هفته گذشته به درستی و مقبولیت و جایگاه خود را در انتخابات کاهش یافته است,” والاس گفت. “بنابراین شما می توانید استدلال می کنند که آیا او درست یا غلط اما به لحاظ سیاسی من فکر می کنم این یک هفته بد.”

نظرسنجی های اخیر نشان داد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTexas فرماندار در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ بیشتر گسترش سرب خود را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ بیش از فلوید کشتن و coronavirus شیوع ضربه زدن به کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>