کریس والاس: “فقط دیوانه’ Swalwell صحبت impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره

“فاکس نیوز یکشنبه” لنگر Chris Wallaceکریستوفر (کریس) WallaceCarville آتش سوزی در ساندرز برای ‘هک’ اسلم: “حداقل من نه کمونیست’ برگ برنده رامنی می گوید باید رای دادند به همان شیوه در هر دو استیضاح مقالات ‘اگر آن را فقط دین’ تپه صبح روز سه گزارش – Sanders, Buttigieg نبرد در نیوهمپشایر بیشتر در روز جمعه گفته است که “مجنون” که در کنگره اریک SwalwellEric Michael SwalwellMcCarthy می گوید تهمت دخالت نمی در Roger سنگ مورد خانه هوش توجیهی در سراسر جهان تهدید ارزیابی تاخیر دموکرات به شخم زدن جلو با مغلوب ساختن پیشی جستن پروب پس از تبرئه بیشتر (D-کالیفرنیا.) مورد بحث و بررسی impeaching رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHillicon دره: ما بازدید Huawei با اتهامات جدید | قاضی دستور پنتاگون برای توقف جنگ ابر کار در میان آمازون چالش | IRS حذف راهنمایی در بازی Fortnite ارز ناسا فضانورد reunites با سگ پس از شکستن رکورد طولانی ترین ماموریت فضایی توسط یک زن مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات بیشتر برای بار دوم با این استدلال که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان نیاز به تمرکز بر روی مشکلات کشور به جای توسل به “سیاست شخصی نابودی است.”

نظرات از والاس آمده پس از Swalwell سی ان ان گفت در اوایل این هفته است که دموکرات ها در حال “نه رفتن را به ما گزینه های روی میز” در مورد آینده استیضاح در حالی که بحث مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات انتقادی در مورد راجر سنگراجر Jason StoneTrump می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی قاضی فدرال هل در مقابل تهمت انتقاد از دست زدن به راجر سنگ مورد بیشتر در مورد که مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiTrump گسترش اورژانس اعلامیه در مرز 8 جمهوریخواهان که رای دادند برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های مک کارتی می گوید تهمت دخالت نمی در Roger سنگ مورد بیشتر (D-کالیفرنیا.) به نام “سوء استفاده از قدرت” به اتهام تلاش برای نفوذ به یک وزارت دادگستری ماده است.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید [تهمت] فقط مشعل این دموکراسی چرا که او فکر می کند که او شده است اجازه دهید هنگامی که ما در حال رفتن به انجام کاری در مورد آن” Swalwell اضافه شده است.

تبلیغات

والاس پیوست Fox News radio به توصیه در برابر یک دوم استیضاح گفت: “آخرین چیزی که” آمریکایی ها می خواهند این است که “به پایین این جاده دوباره.”

“هنگامی که شما در حال شنیدن افرادی مانند اریک Swalwell بگو شاید ما در حال رفتن به استیضاح دوباره.’ مجنون فقط دیوانه” والاس گفت: میزبان کریس فاستر در “فاکس نیوز مختصر و مفید” در فاکس نیوز رادیو.

“هر دو طرف نیاز به تمرکز در واقع کمک به مردم در برخورد با مشکلات است که چهره آنها در این کشور” والاس ادامه داد. “این که آیا آن را اقتصاد و یا شغل و یا آموزش و پرورش یا بهداشت و یا سیاست خارجی ، آنها نیاز به تمرکز بر روی آن و … ماندن در این نوع از سیاست شخصی نابودی است.”

والاس نیز گفت: تهمت نباید وزن در روز توصیه می شود صدور حکم در سنگ مورد که در اصل مجموعه ای برای 7 تا 9 سال است. رئیس جمهور اظهار داشت که طول جمله بود فاحش پس از توصیه های عمومی ساخته شده است.

“به نظر من که اکثر مردم در این کشور آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است رفتن به پایین این جاده دوباره” والاس گفت. “و ما به نظر می رسد رهبری نه لزوما به استیضاح اما این جاده از رئیس جمهور انجام کارهایی که بسیار سوال برانگیز است. من فکر می کنم وزن در صدور حکم — نبود یک راهنما — آن توصیه شده توسط دادستان. و پس از آن توصیه می شود را تغییر داد و در حال حاضر او را به حمله به قاضی. من فکر می کنم که همه واقعا اشتباه در بخشی خود را.”

تبلیغات

چهار وزارت دادگستری دادستان استعفا از سنگ مورد روز سه شنبه دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی قاضی فدرال هل در مقابل تهمت انتقاد از دست زدن به راجر سنگ مورد بیشتر در پا به توصیه های پایین تر از جمله آژانس توصیه می شود برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

بعدا مشخص شد در روز چهارشنبه که Tomeka هارت سابق دموکرات کنگره نامزد گفت که او به عنوان foreperson داوران که محکوم سنگ در انسداد اتهامات در ماه نوامبر.

چند تا از هارت ضد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی شد و پس از آن کشف از جمله مارس پست در مورد مولر تحقیقات که منجر به این اتهامات در برابر سنگ.

یک قاضی فدرال را تکذیب کرد سنگ را درخواست برای یک محاکمه جدید در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید