کریس ماتیوز معذرت خواهی به سندرز برای مقایسه پیروزی به تهاجم نازی ها: ‘من اشتباه بود’

MSNBC کریس ماتیوز عذرخواهی به سن. برنی ساندرزسناتور SandersAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو دیدگاه لیبرال نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بیشتر (I-Vt.) برای مقایسه دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیروزی در نوادا قفقاز به تهاجم نازی ها.

ماتیوز خود را آغاز کرد “بیس بال” در روز دوشنبه گفت: او می خواست به “می گویند چیزی بسیار مهم و شخصی است.”

“همانطور که من به تماشای یک طرفه نتایج از شنبه دموکراتیک حزبی در نوادا من رسیده برای یک قیاس تاریخی و با استفاده از یک بد,” او گفت:. “من اشتباه بود برای اشاره به یک رویداد از روز گذشته و یا در واقع اولین روز از جنگ جهانی دوم است.”

تبلیغات

او سپس به کارگردانی نظرات خود را در ساندرز گفت: “من متاسفم برای مقایسه هر چیزی که از آن عصر غم انگیز است که در آن بسیاری رنج می برد به خصوص مردم یهودی به یک نتیجه رای دهندگان که در آن شما به خوبی سزاوار برنده است.”

ماتیوز ادامه داد که او را “تلاش برای انجام یک کار بهتر از خودم” به عنوان 2020 مسابقه حرکت در امتداد. او تبریک گفت ساندرز برای “پیروزی فوق العاده ای در نوادا است.”

این MSNBC میزبان مواجه انتقاد گستردهاز جمله از یک MSNBC نویسندگانپس از او در مقایسه با ساندرز پیروزی در نوادا به تهاجم نازی ها در فرانسه منجر به چندین روز رسانه های اجتماعی برای فراخوان ماتیوز استعفای.

“من خواندن شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940” ماتیوز گفت: در طول MSNBC را پوشش زنده از قفقاز. “و به طور کلی رینو-تماس تا چرچیل و می گوید:” بیش از آن است.’ و چرچیل می گوید: “چگونه می تواند باشد ؟ تو بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟’ او گفت: “آن را بیش از.'”

ساندرز که تبدیل به اولین یهودی رئیس جمهور باید او انتخاب شود تا بستگان که در هولوکاست.

ورمونت مترقی است که منجر دموکراتیک اولیه مسابقه با 45 نمایندگان پس از مسلط نوادا قفقاز آخر هفته گذشته و کسب درآمد باریک دوم و مقام اول پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>