Chris Cuomo, همسر نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

کریستینا Cuomo, همسرم, CNN, لنگر, Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoChris کومو را آزمایش مثبت برای coronavirus: ‘یک چیز من امیدوار بودم نمی خواهد اتفاق می افتد’ Hamptons دوچرخه سوار فایل گزارش پلیس پس از کلامی رویارویی با سی ان ان Chris Cuomo: گزارش سی ان ان Chris Cuomo: ‘من نمی خواهم آنچه که من انجام حرفه ای’ مطلبگفت: او احساس بهتر بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 این هفته است.

“من احساس می کنم خیلی خوب امروز” کریستینا کومو گفت: Entertainment Tonight در روز جمعه.

کومو آزمایش مثبت برای این بیماری 18 روز پس از شوهرش یاد گرفته او آن را قرارداد. هر دو زن و شوهر را گفت: آنها احساس بهتر و نه نشان داده است باید در بیمارستان بستری شود.

تبلیغات

“من بسیار متراکم بود, وحشتناک یک سردرد سینوسی و من فقط فکر کردم شما می دانید آنچه که من پس از اجرا کردن. من گرفتن به اندازه کافی خواب من احساس زیادی استرس از مراقبت و مدیریت بچه ها و کسب و کار خود من است که آن را فقط با من’,” او گفت:.

او شروع به تجربه علائم پس از او قرنطینه خودش را برای 14 روز و در فکر او بیمار بود با چیزی غیر از coronavirus. او گفت: او را برای درمان این بیماری که تا به حال نه یک درمان تایید شده و در عین حال با درمان های طبیعی.

“من فکر می کردم” من در خانه رایگان هیچ راهی وجود دارد این است که تاج’,” او گفت:. “صبح روز بعد بیدار شدم و بدون حس بویایی و یا چشایی – و من بسیار قوی حس بویایی بنابراین برای من به بوی, شما می دانید, آن را احساس مانند جهان بود در حال سقوط از هم جدا در اطراف من.”

در روز پنج شنبه شب, Chris Cuomo مشترک جزئیات بیشتر در مورد چگونه او و همسرش در حال انجام گفت: او احساس “بهتر از من سزاوار است.”

“او قوی تر از من. او کردم یک سیستم ایمنی قوی تر قوی تر قانون اساسی و قوی تر شخصیت” کومو گفت.

Chris Cuomo گفت که او و همسرش با تجربه از علائم این ویروس بسیار متفاوت است. او همچنین اشاره کرد که از آنجا که هر دو از آنها بیمار هستند آنها با تکیه بر سه فرزند خود را به مراقبت وظایف خانواده است.

“او از حس بویایی و چشایی اما بدون تب است. او بسیاری از سینوس فشار در سر او کمی از بی حالی” کومو گفت. “و کمی از باقی مانده سرخوردگی در من چون من تقریبا قطعا او چگونه مریض شدم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>