کر رشد می کند و از کشورهای کمک مالی برای مبارزه با ویروس

بیشتر و بیشتر متحده خواستار هستند بیشتر کمک مالی از مرکز برای کمک به آنها در مبارزه با covid-19. روز سه شنبه دو وزرای ارشد—کاپیتان Amarinder سینگ از پنجاب و Bhupesh Baghel چتیسگر نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال ویژه, کمک های مالی و درآمد کمک مالی برای سال مالی 2020-21.

غیر Bharatiya Janata Party-حکومت متحده از جمله کرالا شده اند خواستار کمک مالی بیشتر و پرداخت خود را GST حق. رئیس وزرای برخی از کشورهای مطرح کرده بود موضوع بحران منابع با مودی در یک کنفرانس ویدئویی روز قبل از پسوند ملی مستند. در نامه خود به مودی در شنبه سینگ پیشنهاد سه جانبه استراتژی به قید وثیقه متحده از جمله سه ماه ویژه بسته مالی و گسترش 15th مالی کمیسیون تا اکتبر سال 2021 برای ارسال گزارش نهایی خود را.

“با ایالات متحده در ادامه به شانه خود را متعهد تعهدات و مواجهه با خواسته های جدید در امداد سلامت زیرساخت هزینه و غیره آن را تنها عادلانه و درست است که 15 دارایی کمیسیون باید درخواست برای پیشنهاد ویژه covid-19 درآمد کمک مالی برای سال 2020-21,” پنجاب رئیس جمهوری گفت: در نامه ای به مودی با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط دفتر او.

او همچنین درخواست مودی را به “یک تصمیم در مورد پیشنهاد دوره از عمل در اسرع وقت” و اضافه شده است که یک بسته توسط مرکز باید متحده حداکثر انعطاف پذیری در طراحی و پیاده سازی و اجرای آن را به عنوان در هر محلی نیاز دارد.

سینگ همچنین نوشت: به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در اوایل روز سه شنبه درخواست برای تسریع آزادی از دولت GST معوقه از 4,400 کرور برای چهار ماه گذشته برای کمک به غلبه بر محدودیت منابع. او همچنین به دنبال موقت جبران 3,000 کرور برای آوریل و خواستار مجوز برای فروش مشروب به بسیج درآمد مالیات غیر مستقیم.

در اوایل این ماه کرالا وزیر دارایی توماس ایساک بود خواست اتحادیه دولت اجازه می دهد تا بیشتر استقراض توسط ایالات متحده. او همچنین گفت که کمک های مالی منتشر شده توسط این مرکز نمی شد به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

به همین ترتیب تمام هند آنا Dravida Munnetra Kazhagam (AIADMK) دولت در تامیل نادو تا به حال به دنبال انتشار 9,000 کرور روپیه کمک مالی توسط مرکز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه به غیر از پنجاب یکی دیگر از کنگره – حکومت ایالت چتیسگر بیش از حد به ارمغان آورد تا این موضوع از صندوق بحران. Baghel در نامه ای به مودی به دنبال کمک از 30,000 کرور بیش از سه ماه آینده برای تسکین اقدامات و طرح های رفاه که 10,000 کرور او پیشنهاد می تواند منتشر شود بلافاصله.

ضعیف موضوع کم بودجه دهلی معاون وزیر Manish Sisodia نوشته بود به اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در اوایل این ماه گفت که این مرکز در دسترس ساخته شده فاجعه بودجه به دولت دهلی نو نمی توانید هر چیزی.

متحده روبرو هستند یک صندوق بحران به عنوان مجموعه های مالیاتی کاهش یافته است با توجه به کاهش رشد اقتصادی و همچنین تعلیق فعالیت های اقتصادی توسط شرکت در حساب از این مستند.

anu[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>