کر برای حمله به چگونه covid-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر

دهلی نو:
به عنوان جهان به تعداد بیش از 211,000 مرگ و میر در حدود چهار ماه پس از رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین وجود دارد یک گروه کر در حال رشد در میان ملت ها به صورت بین المللی پروب به چه covid-19 می تواند به توسعه این بیماری همه گیر از آن است با آن اقتصادی و انسانی و هزینه های.

استرالیا و اتحادیه اروپا شد آخرین صدای برای پیوستن به آمریکا و فرانسه و آلمان و بریتانیا در تماس های بین المللی پرس و جو.

در اواخر روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان انتقاد از چین یک گام بیشتر نشان می دهد که او ممکن است به دنبال خسارت از پکن بیش از covid-19 آغاز شد که در شهر ووهان و گسترش در سراسر جهان است. این می آید در پشت اخیر گزارش های خبری که آلمان به دنبال $ 140 میلیارد دلار به عنوان غرامت از چین است.

“وجود دارد بی سابقه است خشم در برابر چین در جهان امروز” گفت: سخت نفس نفس زدن یک استاد روابط بین الملل در کالج کینگ لندن است. “اروپا دیده می شد بالانس بین نظرات افراطی در برابر چین در ایالات متحده از یک سو و آسیا ، اما در حال حاضر وجود دارد قابل لمس خشم در برابر چینی ها در اروپا است. با توجه به این که من انتظار آن را مشکل تر خواهد بود برای چین به فرض جهانی نقش رهبری که از آن شده است مشتاق برای. آن رهبری جهانی ادعاهای دروغ در ژنده پوش,” نفس نفس زدن گفت.

این سخنان آمده در برابر پس زمینه از گزارش های رسانه ها به نقل از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی عنوان کرد و گفت: “اجازه نمی بود خیلی ساده و بی تکلف به آن می گویند شده است بسیار بهتر در دست زدن به این کار” با اشاره به چین را مدیریت covid-19 بحران است. “ما نمی دانیم. وجود دارد به وضوح چیزهایی که اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم,” او گفت: به نقل از.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab در بخشی عنوان کرد و گفت که آن را دیگر نمی تواند “کسب و کار به طور معمول” با چین که coronavirus همه گیر شده است. “وجود دارد کاملا باید بسیار عمیق شیرجه پس از این رویداد و بررسی درس از جمله از شیوع ویروس” Raab گزارش شده عنوان کرد و گفت.

دامن زدن به خشم در برابر چین بوده است در پاسخ به این اتهامات در برابر آن تحلیلگران می گویند. نمونه این: چینی سفیر ایران در استرالیا چنگ Jingye روز دوشنبه هشدار داد در کانبرا که فشار خود را برای تحقیقات مستقل ممکن است بی درنگ مردم چین به خرید مواد غذایی استرالیا و یا حضور در دانشگاه های استرالیا.

به مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به دنبال پرداخت خسارت از پکن, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang روز سه شنبه ناودان “سیاستمداران آمریکایی” برای گفتن “سبزه نهفته است”.

با توجه به نفس نفس زدن چین متکبر پاسخ ناتوانی خود را به همدردی و پرخاشگری در مواجهه با انتقاد شد و همچنین دامن زدن خشم عمومی علیه پکن. در دموکراسی حمایت از خیابان ادراک یا خشم عمومی کمک می کند تا دولت مد پاسخ خود را در چنین شرایطی او گفت:. در مورد هند دولت حرکت به دوباره کاری آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی قوانین برای اطمینان از هیچ درنده تصاحب شرکت هندی توسط شرکت های چینی تا حد زیادی مورد استقبال او اشاره کرد.

برای مطمئن شود, چین شده است در تلاش برای نرم کردن آسیب به شهرت خود را با ارسال تجهیزات پزشکی تست کیت و مواد دیگر در کنار تیم از پزشکان به کشورهای در سراسر جهان است.

اما تلاش خود را گم شده علامت گذاری به خصوص در برابر پس زمینه از اتهام نژادپرستی علیه دانشجویان آفریقایی در چین با اشاره به سیاست خارجی مجله در مقاله ای با عنوان “پکن تبلیغات پیدا کردن چند جویند”. این مقاله همچنین اشاره کرد که بسیاری از کشورها در آفریقا و به آنها به چین داده است وام ارزان قیمت برای پروژه های زیربنایی تحت آن چند میلیارد دلار کمربند و جاده ابتکار “اقتصادی تحول ناشی از کوروناویروس به شمار ملموس تهدیدی برای حاکمیت خود را”. و بسیاری از کشورهای آفریقایی مانند غنا نیجریه, اتیوپی و سنگال و آفریقای جنوبی به دنبال بدهی از چین که در پکن است که هنوز به پاسخ می دهند.

سپس وجود مطبوعات بد که چین دریافت شده است عام و تجهیزات پزشکی است که در آن صادر شده به اروپا و آمریکای لاتین است.

نزدیک, صفحه اصلی, چین بوده است زور آن در دریای چین جنوبی است. هفته گذشته چین تغییر نام داد و ده ها تن از ویژگی های در دریای چین جنوبی سیگنالینگ آن ایجاد حاکمیت بر بخش هایی از منطقه تلقی غیر قانونی توسط قوانین بین المللی. این آمد روز پس از چینی کشتی منفجر و غرق شد ویتنامی کشتی در آبهای مورد مناقشه. نیز وجود دارد گزارش های خبری چین در تلاش برای ارعاب مالزی و تایوان است.

Utpal Bhaskar کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>