چینی, rapid test, کیت آمده گل به عنوان تلفات افزایش می یابد به 640

دهلی نو:
از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), ملت را بالا تحقیقات پزشکی آژانس متوقف تست covid-19 مظنون با سریع تست کیت های وارداتی از چین به دلیل تنوع زیادی در نتایج آزمایش ترکیبات چالش برای مهار این بیماری همه گیر.

“همانطور که ما رو شکایات از برخی از ایالت ها در مورد عدم صحت نتایج تست ما صحبت کرد و با دو مطلب متحده در بر داشت و عمده تغییرات. در برخی از مکان ها آن است که 6 درصد در حالی که در دیگران آن است که 71 درصد” گفت: رامان R. Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR.

“این یک چیز خوب است. در یک سناریوی از چنین تنوع ما نیاز به بررسی بیشتر است. این یک بیماری جدید است و ما باید تنها سه و نیم سال تجربه در دست زدن به آن. ما در حال دیدن چیزهای جدید و فن آوری نیز باید تصفیه شود اما ما نمی توانیم چشم پوشی از این یافته ها,” او گفت:.

توسعه می آید حتی به عنوان کشور covid-19 caseload رز به 19,940 و 640 نفر به دلیل این بیماری است.

“ما می توانیم موضوع را با افزایش تولید اگر نتایج همچنان معیوب” Gangakhedkar گفت.

چینی کیت های آزمایش خارج شد از برخی از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا و هلند و جمهوری اسلواکی به دلیل عدم دقت در نتایج آزمون با توجه به گزارش های رسانه ها.

در اوایل روز سه شنبه ، راجستان دولت گفت که سریع تست کیت برای covid-19 ارائه شد نتایج نادرست و آن را به اطلاع ICMR در مورد آن. کیت به تنها 5.4% نتایج دقیق اما در حالت ایده آل باید 90% دقیق راجستان وزیر بهداشت Raghu شارما گفت. دولت گفت که یک کمیته متشکل از سران پزشکی و میکروب شناسی بخش از سوائی مرد سینگ بیمارستان دولتی تعیین شد تا به بررسی صحت کیت.

این ICMR نیز دریافت شکایت از, West Bengal بیش از عملکرد نامناسب از RT-PCR کیت و دولت مجبور به تکرار انجام شد. هند هفته گذشته تهیه شده و بیش از 500,000 سریع تست آنتی بادی کیت از چین و توزیع آنها در میان کشورها برای تست در ولسوالی داشتن شیوع covid-19. RT-PCR کیت های آزمایش تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا نیست که برای تشخیص زود هنگام اما تنها مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت و نظارت بر روند ICMR گفت.

دولت در روز سه شنبه گفت که با توجه به تجربه تست برای coronavirus 69% موارد مثبت بدون علامت هستند در حالی که 31 درصد از علامت یا نشان دادن علائم خفیف این بیماری است. حداقل 10 سلامت کارگران آزمایش مثبت در دهلی بانوی Hardinge پزشکی کالج Kalawati ساران بیمارستان کودکان یک مقام ارشد گفت. نوزاد از این بیماری فوت و 10 ماهه آزمایش مثبت در بیمارستان است.

اما Lav Agarwal مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت گفت که هند را بهبود نرخ افزایش یافته است به 17.48% و چهار ولسوالی ماه (تامیل نادو), Kodagu (کارناتاکا), پوری Garhwal (Uttarakhand) و Pratapgarh (راجستان) هيچ گزارشی تازه در مورد گذشته 28 روز است. وجود دارد در حال حاضر 61 اضافی ولسوالی که نشده هیچ تازه موارد در گذشته 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>