صادرکنندگان چینی در صورت گرمای بیشتر ضد دامپینگ و حفاظت از وظایف

دهلی نو: هند به شدت گرما در واردات از چین برای مجروح شدن تولید کنندگان داخلی با گفته آزادسازی محصولات دیجیتال چاپ افست صفحات سلول های خورشیدی و مواد خام مورد استفاده در ساخت مواد شیمیایی صنعتی.

درآمد گروه اعلام کرده است ادامه وظیفه حفاظت در سلول های خورشیدی و پانل ها برای یک سال دیگر و تحمیل قطعی ضد دامپینگ وظیفه در واردات دیجیتال چاپ افست صفحات و موقت وظیفه ضد دامپینگ در آنیلین روغن مورد استفاده در ساخت برخی مواد شیمیایی صنعتی. تصمیم گیری اعلام شد و در سه جداگانه سفارشات اواخر چهارشنبه شب.

گسترش وظیفه حفاظت در سلول های خورشیدی و پانل آمد به عنوان موجود وظیفه حفاظت در مورد تمام شده در 29 جولای. درآمد بخش سفارش گفت که وظیفه حفاظت است که پرداخت می شود در این موارد به میزان 14.9 درصد برای شش ماه اول و در 14.5 درصد برای شش ماه باقی مانده. صادر کنندگان ارائه خواهد شد رهایی از وظیفه حفاظت به میزان هر یک وظیفه ضد دامپینگ پرداخت می شود ، وظیفه امر به واردات از تایلند و ویتنام بیش از حد اما مانع واردات از هر کشور در حال توسعه.

این حرکت آخرین اقتصادی توهین آمیز علیه چین که با هند مرز clash ماه گذشته است که در آن حدود 20 سربازان هندی کشته شدند. تا کنون دهلی نو را ممنوع کرده است ده ها تن از برنامه های گوشی های هوشمند دستور e-commerce شرکت بتواند به خریداران منشاء محصولات ارائه شده در سیستم عامل خود و ممنوع از شرکت های چین و پاکستان از مناقصه برای قراردادهای دولتی بدون خاص تایید از مراجع ذیصلاح.

نارندرا نخست وزیر حمایت اعتماد به نفس به عنوان یک استراتژی رشد که همچنین کمک به جداسازی هند تولید کنندگان از بیش از وابستگی به مواد اولیه از چین به خصوص در بخش های مانند خودرو و دارو و الکترونیک.

در مورد دیجیتال چاپ افست صفحات ضد دامپینگ وظیفه نیز قابل اعمال برای واردات از انتخاب شرکت هایی از ژاپن و جمهوری کره و تایوان و ویتنام در مشخص نرخ. وظیفه در آنیلین نفت است تا به $150.8 در هر تن و به هر چینی واردات روت از طریق کشورهای دیگر بیش از حد.

با توجه به مدیران از کاربر صنایع realigning زنجیره تامین خود را به شیر جایگزین منابع مواد خام در زمان خواهد بود و شامل هزینه. بسیاری از کشورها در حال حاضر به کاوش در چین به علاوه یک استراتژی برای یافتن منابع مواد خام است. سیاستگذاران سعی کنید به تعادل منافع تولید کنندگان داخلی که در رقابت با واردات ارزان و کسب و کار است که استفاده از این مواد خام و واسطه به نگه داشتن خود را تمام شده محصولات و هزینه صالح.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر