به گفته تحلیلگران داخلی و گفتار غیر معمول بود برای بودن برای عموم در شنبه نسبتا به زودی پس از آن داده شد.

این نیز قابل توجه برای قرار دادن یازدهم در مرکز حوادث زودتر از قبلا شده بود نشان داد و بویراحمد گفت: به عنوان او با اشاره به جهت او داده بودم در یک Jan. 7 جلسه همان بدن است.

یازدهم بیشتر بود غایب از دولت پوشش رسانه ای از بحران در آن در اوایل روز است. اولین نظرات به وقوع بودند Jan. 20.

در گفتار یازدهم بستری بودند “کاستی” در چین, سیستم پاسخ اضطراری و گفت: مقامات محلی خواهد بود اگر آنها موفق به “مسئولیت” و یا اجرای دستورات. او همچنین محکوم کرد “عمده خطر پنهان” از خوردن حیوانات وحشی.

در زیر گزیده ای از این سخنرانی به عنوان ترجمه شده توسط رویترز،.

جهت داده شده

“در ژانویه. 7 من درخواست برای پیشگیری و کنترل کار از شیوع کروناویروس وقتی که من به ریاست دفتر سیاسی نشست. در Jan. 20 من به طور خاص صادر آموزش در پیشگیری و کنترل این بیماری بیان کرد که ما باید اهمیت زیادی به این بیماری همه گیر و انجام بهترین های ما برای جلوگیری از آن.

“من نیز مورد نیاز حزب کمیته دولت و ادارات مربوطه در تمام سطوح به ایمنی و سلامت مردم برای اجرای موثر اقدامات قاطعانه جلوگیری از این بیماری از گسترش.

“در ژانویه. 22 با توجه به شیوع بیماری شد و به سرعت در حال گسترش و کنترل و پیشگیری از کار مواجه شدید چالش های من به صراحت درخواست هوبئی استان برای اجرای جامع و کنترل دقیق بر مردم و خروج.

“در ژانویه. 25 من یک بار دیگر به ریاست دفتر سیاسی این جلسه به بررسی مجدد دوباره ترتیب و دوباره بسیج بیماری پیشگیری و کنترل کار به خصوص درمان بیماران. من هم تصمیم به راه اندازی مرکزی تیم رهبری برای پاسخ اپیدمی.

“از ژان. 25 تا به حال پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر شده است مسائل اصلی من. من نگه داشته ردیابی گسترش این بیماری و پیشرفت پیشگیری و کنترل کار و به طور مداوم ساخته شده دهان و دستورالعمل نوشته شده است.

“به طور کلی کمیته مرکزی حزب قضاوت در وضعیت اپیدمی درست است این کار مربوط به ترتیبات به موقع و اقدامات ما موثر هستند.”

در مهار ویروس

“برای اولین بار تقویت یکپارچه رهبری بیش از اپیدمی پیشگیری و کنترل است.

“هنگامی که اتخاذ پیشگیری و اقدامات کنترل همه مناطق و ادارات باید نه تنها در نظر گرفتن خواسته های پیشگیری و کنترل در منطقه بلکه در نظر تاثیر بر مناطق کلیدی و پیشگیری و کنترل کار در سراسر کشور. تمام مناطق و ادارات باید به جرات انتقاد و منظور اصلاح بلافاصله کسانی که موفق به اجرای این حزب و کمیته مرکزی تصمیم گیری. برای کسانی که نمی اطاعت از فرماندهی واحد و اعزام شديد خودخواه departmentalism و کسانی که جرات نه شانه مسئولیت و غفلت وظیفه در علاوه بر این به بررسی مسئولیت های خود حزب و رهبران دولت باید پاسخگو برای شرایط جدی. کسانی که موفق به انجام وظایف خود باید بر اساس نظم و انضباط و قانون است.

“دوم تقویت اپیدمی پیشگیری و کنترل در مناطق کلیدی.

“افزایش سرعت درمان, و درمان, و کاهش میزان عفونت و مرگ و میر.

“چهارم تا سطح شیب دار تلاش در تحقیق و توسعه است.”

تعمیر و نگهداری از ثبات اجتماعی

“اول هیچ تلاشی برای حفظ حالت طبیعی و اقتصادی و اجتماعی شود. در حالی که پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر ما باید در حفظ و تولید و در یک زندگی پایدار و صورت منظم و اجتناب از ثانویه ‘حوادث’ ناشی از وحشت عمومی با توجه به افزایش موارد تایید شده و تنگ عرضه زندگی کردن مواد.

“حفظ نظم از درمان های پزشکی. ما باید تا سطح شیب دار امنیت در زمینه های کلیدی از جمله تعیین شده بیمارستان و قرنطینه سالن با استقرار نیروهای ویژه و تقویت سازمان و رهبری است.

“سوم, حفظ امنیت اجتماعی و ثبات است.

“ما باید حفظ فشار حرکت به شدت سرکوب غیر قانونی و فعالیت های جنایی است که اخلال در نظم اجتماعی از قبیل قیمت-درآوردن احتکار و غارت با بهره گیری از این بیماری همه گیر. ما همچنین باید قاطعانه سرکوب تولید و فروش داروهای تقلبی پزشکی دستگاه و بهداشتی مواد.

تبلیغات

“برخی از مردم اضطراب و ترس است. تبلیغات کار باید تقویت شود. ما باید هماهنگی های آنلاین و آفلاین داخلی و بین المللی, کوچک و بزرگ, اخبار, برای گرم کردن و متحد کردن قلب های مردم را بهتر حفظ ثبات اجتماعی.

“ما باید فعالانه در پاسخ به نگرانی های بین المللی بگویید داستان از چین در مبارزه با این بیماری همه گیر خوبی برای نشان دادن روح مردم را به وحدت و کمک متقابل است.

“ما باید در انجام کار دیپلماتیک مربوط به پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در راه جامع و در ادامه به حفظ ارتباط و هماهنگی با WHO (سازمان بهداشت جهانی) و مربوط به کشور و منطقه به ترویج به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی در بیماری پیشگیری و کنترل استراتژی و تلاش برای برنده شدن در این درک و حمایت جامعه بین المللی.”

توسعه اقتصادی

“ما هنوز هم نیاز به چوب به توسعه اقتصادی و اجتماعی اهداف و وظایف برای این سال است.

“مناطق با شیوع بیماری شدید وضعیت باید تمرکز تلاش های خود را در پیشگیری و کنترل در حالی که مناطق دیگر باید هماهنگ پیشگیری از بیماری کار و ترویج اصلاحات و توسعه وظایف خصوص وظایف کلیدی مرتبط با دستیابی به پیروزی ساخت خوبی کردن جامعه و مبارزه با فقر است. این مناطق باید هر نگرش ‘کاهش سرعت کمی” و “صبر کنید و ببینید”.

“تاثیر از این بیماری همه گیر اقتصادی عملیات خود ادامه خواهد داد. آن را عمدتا به آمار شرکت های صنعتی به ویژه کوچک و متوسط بدتر شدن خود را عملیاتی مشکلات و کاهش ساخت و ساز پروژه های سرمایه گذاری. آن را نیز محدود داخلی و خارجی کسب و کار و فعالیت های اقتصادی و افزایش اشتغال تثبیت فشار است.

“برای اولین بار به طور فعال ترویج سرگیری تولید. تحت فرض از انجام پیشگیری و کنترل کار ما باید به طور کامل پشتیبانی و سازماندهی تولید سرگیری مختلف شرکت برای حفظ ثبات کلی زنجیره صنعتی.

“ما نیاز به افزایش حمایت مالی اطمینان معقول نیاز به کمک های مالی از شرکت و جلوگیری از سرمایه های زنجیره ای از شکستن. ما باید در خصوص ارائه سیاست های ترجیحی وام در نرخ بهره و شرایط برای شرکت های تولید مواد ضروری و شرکت هایی شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر در کوتاه مدت.

“ما باید تقویت حمایت از کارگر تامین برای شرکت برای از سرگیری تولید و سازماندهی کارگران مهاجر در صنایع کلیدی به بازگشت به کار در موقع استفاده خوب از سیاست های برای کمک به شرکت های ایجاد ثبات در اشتغال و حل مشکلات استخدام مشکلات و گران قیمت هزینه های کار و ایجاد ثبات در اشتغال به حد کامل.

“دوم ترویج ساخت و ساز پروژه های بزرگ. مهم این است که برای انتخاب درست پروژه ها و اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری هدفمند و موثر است. ما باید توقیف طلایی فصل ساخت و ساز پس از جشنواره بهار افزایش شروع پروژه های سرمایه گذاری جدید و فعالانه به ترویج پروژه های در حال ساخت.

“ما باید تنظیم و بهینه سازی سرمایه گذاری ساختار اولویت بندی و تخصیص دولت مرکزی سرمایه گذاری بودجه به پروژه های در نیاز فوری در پیشگیری و درمان بیماری های همه گیر از جمله درمان پزشکی اورژانس و امکانات قرنطینه در اپیدمی زده مناطق است.”

حکومت

“این بیماری همه گیر است که یک تست از چین حکومت و قابلیت های.

“این بیماری همه گیر نشان داد که ما هنوز کاستی های در شهری زیست محیطی پرداخته است. ما باید به طور کامل بررسی و اصلاح آنها را به را تشکیل می دهند برای بهداشت عمومی کاستی.”

حیات وحش تجارت

“ما به مدت طولانی متوجه شدم که مصرف حیوانات وحشی بسیار خطرناک است اما حیوانات وحشی صنعت است که هنوز هم بزرگ و شمار عمده خطر پنهان به بهداشت عمومی و ایمنی. ما نمی توانیم فقط نشستن!”

‘فرمالیته اداری و بوروکراسی’

“من می خواهم به تاکید است که در این بیماری همه گیر پیشگیری و کنترل کار فرمالیته اداری و بوروکراسی را به نظر می رسد در بعضی از نقاط. برخی از مردمی کادر را گزارش کرده اند که معمول ترین مشکل بوروکراسی در مبارزه با این بیماری همه گیر است که ارسال فرم های مختلف.

“کسانی که فرم ها تقریبا یکسان است. اما هیچ سند و یا بخش برای کمک به شهرها و روستاها برای حل این مشکل حتی یک ماسک و یک بطری از مواد ضد عفونی کننده که به آنها نیاز دارید بیشتر. برخی از کادرها را به خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر نادان از پرسش های اساسی مرتبط با پیشگیری کار می کنند.

“بیشتر دشمنان رویکرد این شهرستان بیشتر به واحد فرماندهی باید باشد. ما باید اجازه دهید مردمی کادر اختصاص انرژی بیشتر به خط مقدم از اپیدمی کنترل به جای اضافه کردن بار و سوزاندن انرژی خود را با بوروکراسی.

“ما باید بررسی کادر در جنگ. کسانی که کادر ها که نمی کنند و یا عمل یکسره کسانی که درگیر کار و یا در عمق کار و کسانی که به انجام نیست و یا نمی تواند انجام دهد و باید پاسخگو باشند در موقع. و کسانی که مشکلات جدی باید برداشته شود از پست های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im