4 آوریل هر سال برای آرامگاه جارو جشنواره ووهان ساکن دای Jinfeng درایوهای با مادرش به نزدیکی یک قبرستان به پرداخت احترام به اجداد خود. Coronavirus تغییر کرده است که مراسم این سال است.

همچنین به عنوان شناخته شده Qingming این جشنواره که می افتد در روز شنبه یکی از مهم ترین خرما در سنتی چینی, سال نو قمری, تقویم و معمولا می بیند میلیون ها نفر از خانواده ها سفر به تمایل به آبا و اجدادی خود را گورهای ارائه گل و سوزاندن بخور دادن.

اما مقامات چینی به شدت منع یا محدود کردن عمل در سراسر کشور در این سال به عنوان آنها مبارزه با کروناویروس درخواست شهروندان به تکیه به جای در گورستان کارگران برای انجام این وظایف باید به آنها مایل به انجام این کار.

کسانی که محدودیت هستند مسلما دقیقترین در ووهان که ویران شده است و بیش از هر نقطه در چین از این ویروس برای اولین بار پدید آمد وجود دارد سال گذشته است. به عنوان جمعه 2,567 نفر در این شهرستان فوت کرده این ویروس در حالی که 50,008 آلوده شدند.

مقامات در شهر 11 میلیون ممنوع تمام آرامگاه گسترده فعالیت در آن گورستان حداقل تا مارس 30. آنها همچنین گفته ساکنان اکثر آنها در خانه گیر کرده با توجه به مستند محدودیت برای استفاده از سرویس های آنلاین جریان است که اجازه خواهد داد که آنها را به تماشای گورستان کارکنان در انجام وظایف زندگی می کنند.

آن تنگ و محدودیت و نگرانی بیش از این ویروس هستند چرا دای نیست انجام سالانه مراسم با 67 ساله که به تنهایی زندگی می کند.

“او را نگه می دارد من پرسیدن که آیا من قصد بازگشت” the 40-year-old, ملک عامل به رویترز گفت این هفته به عنوان او شکست را به اشک. “من نمی جرات به تماس خود را هر بیشتر به این دلیل که آرامگاه گسترده جشنواره در حال آمدن است … و این امر به ویژه مهم برای افراد مسن است.”

Joss کاغذ, گل

هنوز هم برخی در ووهان در بر داشت راه های جایگزین به مناسبت جشنواره و پیدا کردن آرامش در وجود این محدودیت.

ساکنان در روز جمعه سوخته joss کاغذ یک سنت است که آنها باور دارند که می فرستد و پول و ثروت را به بستگان متوفی در پیاده رو و در محدوده خود سنگر مسکن ترکیبات.

برخی از افراد چپ گل های تازه از جمله داوودی یک مراسم سنتی گل در فرهنگ چینی ها در بانک ها از رودخانه یانگ تسه که اجرا می شود از طریق ووهان.

“وجود دارد یک بیماری همه گیر اما این است که چین را سنت نمی توانند ما بازیگران آن را کنار گذاشته گفت:” یک مرد به عنوان او سوخته چهار پشته از جاس کاغذ ایستاده در کنار همسرش.

یکی از کسانی که پشته کرد که اختصاص داده شده به حافظه از یک 29 ساله, دکتر, Xia Sisi که در ماه فوریه از coronavirus پس از درمان بیماران در ووهان. آنها مربوط نمی شود اما همان نام خانوادگی او گفت:.

هنوز هم مردم گفت: آن قابل توجه تر در این سال با یک فروشنده کاغذ ارائه کرد و گفت که فروش حدود 20% از آنچه که معمولا خواهد بود.

دولت چین گفته است که هیچ مراسم و یا مجالس ترحیم برگزار می شود برای قربانیان coronavirus با توجه به آن بسیار مسری طبیعت است.

در روز شنبه در چین مشاهده شده سه دقیقه سکوت در سراسر کشور در ساعت 10 صبح به وقت محلی (0200 به وقت تهران) به سوگواری هزاران نفر از “شهدا” که جان خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر. آن را خواسته است برای پرچم به پرواز در نیمه افراشته و آژیر حمله هوایی و همچنین ماشین و قطار شاخ به “ناله در غم و اندوه” ،

دای اموال عامل گفت که او امیدوار است او و مادرش می توانید رزومه چگونه آنها معمولا صرف آرامگاه گسترده جشنواره در سال آینده زمانی که این بیماری همه گیر است.

در حال حاضر “بهتر است به تمرکز بر روی زندگی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de