چین تیانجین دانشگاه ادعا می کند از تست coronavirus در 15 دقیقه

پکن:
جدید کیت تست برای تشخیص coronavirus است که طول می کشد فقط 15 دقیقه توسعه داده شده در دانشگاه تیانجین چین است. این کمک خواهد کرد که صرفه جویی در وقت در غربالگری از بیماران بالقوه.

با توجه به جهانی برابر تیانجین دانشگاه توسعه یافته کیت در همکاری با پکن شرکت زیست فناوری. کیت تحت بالینی و ارسال خواهد شد به سلامت تنظیم برای تصویب.

پیش از این ملی محصولات پزشکی دولت (NMPA) چینی بهداشتی نظارتی بدن تصویب یک کیت توسعه یافته توسط SunSure بیوتکنولوژی که قطع غربالگری زمان 30 دقیقه.

این NMPA تصویب چهار کیت های آزمایش در ژانویه 26.

Coronavirus اپیدمی تاکنون بیش از 800 زندگی و آلوده بیش از 37,000 نفر در چین است.

در سال 2003 شیوع سارس بیش از 750 نفر فوت کرده و 8,437 بودند آلوده در سراسر جهان است. سارس در حال گسترش از جنوب چین Guanzhou در حالی که coronavirus دارای ریشه از ووهان غذاهای دریایی بازار در شرق و مرکزی استان هوبئی.

این بیماری گسترش یافته است به حدود 20 کشور است. حدود 99 درصد بیماران در چین است. در روز شنبه دو نفر اتباع خارجی — یک آمریکایی و یک ژاپنی — درگذشت این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>