چین فروش گوشی های هوشمند ممکن است نصف با توجه به کروناویروس: تحلیلگران

شانگهای: چین فروش گوشی های هوشمند ممکن است سقوط به میزان 50 درصد در سه ماهه اول به عنوان بسیاری از مغازه های خرده فروشی را بسته اند برای یک دوره طولانی و تولید هنوز به طور کامل با توجه به گسترش سریع جدید coronavirus با توجه به تحقیقات و گزارشات.

شیوع ویروس که به کشته شدن بیش از 900 نفر و roiled چین در صنعت ساخت و ساز می آید به عنوان برترین گوشی های هوشمند فروشندگان مانند Huawei امیدوار چین 5G اجرای برنامه های سال جاری کمک خواهد کرد که بزرگترین بازار گوشی های هوشمند ارتجاعی پس از سال ها از فروش در حال سقوط.

“فروشندگان برنامه ریزی شده راه اندازی محصول خواهد بود لغو و یا با تاخیر داده است که بزرگ رویدادهای عمومی مجاز در چین” شرکت تحقیقاتی Canalys گفت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

“این زمان را برای فروشندگان به تغییر محصول خود را راه اندازی نقشه راه در چین است که به احتمال زیاد برای تعدیل 5G حمل و نقل.”

Canalys انتظار دارد چین محموله های گوشی های هوشمند به نصف کاهش در سه ماهه اول از یک سال پیش در حالی که IDC یکی دیگر از شرکت تحقیقاتی است که آهنگ بخش تکنولوژی پیش بینی 30 درصد افت.

شرکت اپل در هفته گذشته گفت: آن را گسترش فروشگاه های خرده فروشی تعطیلی در چین است و هنوز برای نهایی تاریخ افتتاح به عنوان Foxconn که مونتاژ اپل در تلاش برای به طور کامل رزومه کارخانه.

Foxconn دریافت موافقت دولت روز دوشنبه برای از سرگیری تولید در یک کارخانه در شهر Zhenghzou اما عمده آن کارخانه در شنژن باز نشده باقی می ماند.

Huawei چین بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند گفت: ظرفیت تولید است “در حال اجرا به طور معمول” بدون مشخص کردن بیشتر است. اما مانند بسیاری از محلی دیگر همسالان, Huawei به شدت متکی به شخص ثالث تولید کنندگان برای تولید.

اگر کارخانه ها نمی توانند از سرگیری تولید به ظرفیت کامل در زمان این می تواند مارک های توانایی خود را به جدیدترین محصولات خود را به بازار گفته تحلیلگران.

Xiaomi پارسیان, Zte و Oppo سه از چین بالا آندروید برندها همه انتظار اعلام شاخص دستگاه در نیمه اول.

Oppo به رویترز گفت که در حالی که تاثیر این ویروس بر عملیات در برخی از کارخانه های محلی, “ظرفیت تولید می تواند به طور موثر تضمین شده” با تشکر از گیاهان خود را در خارج از کشور.

Xiaomi نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“تاخیر در بازگشایی کارخانه و کار بازگشت زمان را نه تنها تحت تاثیر قرار محموله به فروشگاه های آن را نیز تحت تاثیر قرار راه اندازی محصول بار در اواسط و دراز مدت” خواهد وانگ یک تحلیلگر IDC گفت.

جهانی گوشی های هوشمند تولید را کاهش 12 درصد در مارس ربع به پنج سال اخیر از 275 میلیون, واحد, شرکت تحقیقاتی TrendForce روز دوشنبه گفت:. این تجدید نظر در پایین آیفون تولید 10 درصد به 41 میلیون واحد در حالی که هواوی خروجی هوا قطع شد 15 درصد به 42.5 میلیون گوشی.

Samsung Electronics Co, جهان, برترین گوشی های هوشمند ساز دیده می شود که حداقل تحت تاثیر شیوع ویروس به عنوان اصلی آن پایه تولید است که در ویتنام, این گزارش گفت: کاهش تولید آن پیش بینی و تنها 3% به 71.5 میلیون واحد است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im