چین کمپین روابط عمومی زیر همه گیر به نظر می رسد به شکست می شود با بسیاری از ملل: گزارش

دهلی نو:
چین گسترده کمپین روابط عمومی پس از شیوع رمان coronavirus همه گیر از جمله کمک های مالی از تجهیزات پزشکی به نظر می رسد به شکست می شود با بسیاری از کشورها که در آن یک بار دوست با وام های ارزان قیمت در آینده در انتقاد از پکن می گوید: یک مقاله در مجله سیاست خارجی.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش چین خواهد شد که به ارائه بیش از خیلی کلمات می گوید: یک مقاله در مجله با عنوان “پکن تبلیغات پیدا کردن چند جویند.”

“اگر CCP را کمپین روابط عمومی در ادامه به از دست علامت می تواند از بین بردن چین شات بزرگ در رهبری جهانی” آن را می گوید.

از سال 2013 چین کشیده شده کشورهای در حال توسعه به مدار آن با ارائه مشارکت و سرمایه گذاری در کشور از طریق آن چند میلیارد دلار کمربند و جاده ابتکار. چین ارائه می دهد یک “جذاب تر از مدل حکومت استبدادی سرمایه داری دخالت و تعیین سرنوشت” در این مقاله می گوید و اضافه کرد که این به نوبه خود اجازه چین برای تضمین نفوذ خود در این کشورها از جمله ایجاد پایگاه های نظامی. این نوع از نفوذ “اجازه می دهد تا برای ادامه ایجاد پکن-تراز بین المللی به منظور به چالش کشیدن هژمونی آمریکا” این مقاله می گوید.

اما چین سرمایه گذاری اغلب در قالب وام است که ترک کنندگان به دام آن می گوید با اشاره به سریلانکا است که اجاره یک پورت به پکن برای 99 سال پس از آن را نمی تواند پرداخت بدهی های آن است. و سریلانکا است و نه به تنهایی — جیبوتی قرقیزستان لائوس و مالدیو مغولستان و پاکستان و تاجیکستان هر مدیون بیش از 45 درصد از آنها GDPs به چین بیش از کمربند و جاده ها و پروژه های در معرض خطر “واگذاری کنترل از زمینه های مورد علاقه به پکن” آن را می گوید. برای این کشورها اقتصادی تحول ناشی از کوروناویروس به شمار ملموس تهدیدی برای حاکمیت خود را, آن را می گوید. و آن است که در میان برخی از این کشورها که در حال حاضر خواستار چین و مجرمیت در گسترش این بیماری همه گیر آن می گوید با اشاره به رهبران سیاسی کشورهایی مانند غنا نیجریه, اتیوپی و سنگال و آفریقای جنوبی به دنبال بدهی از چین است. ضد چینی ضریب اطمینان بالا در حال حاضر در این کشورها در حال حاضر ملتهب توسط پکن فقیر پاسخ به همه گیر است شیوع آن را می گوید.

بیشتر تشدید وضعیت چین را سرکوب اتباع خارجی در حال حاضر سرزنش برای آوردن این ویروس به چین, مقاله, گفت:, و اضافه کرد که پلیس هدف قرار دادن آفریقایی اشاره به واکنش در برابر پکن. بسیاری از دولت های آفریقایی باید فشرده و چین در این موضوع و در مقامات چینی ساخته شده اند بازدیدکننده داشته است به قرنطینه آفریقایی ارائه گل و مواد غذایی آن را می گوید.

“حتی به عنوان آنها دست و پا کردن با اولین کمپین تبلیغاتی, پکن, آخرین missteps اطلاع رسانی دوم تبلیغ فشار” در این مقاله می گوید.

“چین در حال حاضر فعالیت های روابط عمومی ممکن است سرکوب گروه کر از, انتقاد یک بیت اما بعید است به آخرین طولانی است. ضد چینی تمایلات شده است متلاطم در بسیاری از این کشورها است. به عنوان coronavirus همچنان به گسترش چین خواهد شد که به ارائه بیش از قشنگ عبارت” آن می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>