چین virus تلفات به 425 کل موارد در حال حاضر 20,438

چهره های جدید می آیند و پس از این کشور افتتاح بیمارستان جدید ساخته شده در 10 روز تزریق پول نقد به غلت بازارهای مالی و بیشتر محدود جنبش مردم امید حاوی سرعت در حال گسترش ویروس و آن افزایش تاثیر است.

ژاپنی مقامات تصمیم گیری برای قرنطینه بیش از 3000 نفر در یک کشتی کروز که انجام یک مسافر که تست مثبت برای ویروس.

آخرین آمار و ارقام از 361 مرگ و میر و 17,205 موارد تایید شده.

کشورهای دیگر در حال ادامه تخلیه و محدود کردن ورود چینی یا افرادی که به تازگی از سفر در کشور است. در این استان در کانون شیوع تخصصی 1,000-تخت بیمارستان شروع به درمان بیماران و دوم بیمارستان با از 1500 تخت به باز کردن در روز.

کشورهای دیگر ادامه تخلیه شهروندان از سخت ترین ضربه هوبئی استان و محدود کردن ورود چینی و یا افرادی که به تازگی از سفر به این کشور است.

سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد موارد را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل آزمون در حال بررسی بر روی هزاران نفر از موارد مشکوک.

رئیس جمهور چین ریاست بیش از یک جلسه ویژه این کشور حزب کمونیست بدن برای دومین بار پس از بحران آغاز شده گفت: “ما باید راه اندازی یک جنگ مردم را در پیشگیری از این بیماری همه گیر.”

او گفت: دفتر سیاسی کمیته دائمی است که این کشور باید در برابر زمان برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که غفلت از وظایف خود مجازات خواهد شد, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

تیم پزشکی از افراد ارتش آزادی بخش بودند پس از رسیدن در ووهان در استان هوبئی استان, برای از بین بردن ضعف سلامت کارگران و کارکنان جدید 1,000-تخت بیمارستان واقع در حومه شهر دور از مرکز شهرستان.

خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. دوم بیمارستان با از 1500 تخت است که با توجه به باز کردن در روز.

چین شانگهای کامپوزیت شاخص سهام سقوط نزدیک به 8 درصد در روز اول معاملات پس از سال جدید قمری, تعطیلات, با وجود یک بانک مرکزی اعلام شد که در آن با قرار دادن 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به بازار.

“ما به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به حداقل رساندن بیماری و تاثیر آن بر اقتصاد” لیان Weiliang معاون توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن.

هنگ کنگ رهبر, کری لام اعلام کرد که نیمه خودمختار سرزمین بسته خواهد شد و تقریبا همه به جز دو زمین و دریا گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی در نیمه شب برای جلوگیری از گسترش ویروس. تنها زمین پست های بازرسی در شنژن خلیج و پل به ماکائو و Zhuhai باز باقی خواهد ماند.

بیش از 2000 بيمارستان کارگران در ادامه اعتصاب در روز قبل از آن خواستار بسته شدن کامل مرز و اتحادیه تهدید کرده است که یک بزرگتر اعتصاب سه شنبه.

هنگ کنگ ضربه سخت بود سارس و یا سندرم حاد تنفسی در 2002-03, یک بیماری از یک خانواده از ویروس ها به عنوان شیوع فعلی که بسیاری معتقدند تشدید شد رسمی چینی پنهان کاری و مبهم و تاریک کردن.

دانشمندان چینی گفت: آنها باید شواهد بیشتری است که آن را به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت شیعه ژن-Li و همکارانش در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش داد که ژنوم توالی از هفت نفر 96% یکسان به یک بت coronavirus.

سارس نیز بر این باور بودند که منشأ در خفاش ها اگر چه آن شروع به پریدن کرد به گربه گربه ها قبل از آلوده کردن مردم است.

دانشمندان گمان می کنند آخرین شیوع شروع در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان که در آن حیوانات وحشی بودند در فروش و در تماس با مردم است.

در ضمن ژاپنی, مقامات بهداشت گفت: یک مسافر در یک عمل کشتی کروز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از خروج از رگ در هنگ کنگ در Jan. 25.

الماس شاهزاده بازگشت به یوکوهاما حمل بیش از 3000 مسافر و خدمه پس از ساخت بندر تماس در ویتنام و تایوان و اوکیناوا. یک تیم از قرنطینه مقامات و کارکنان پزشکی سوار کشتی دوشنبه و شروع به چک پزشکی از هر کس در هیئت مدیره یک وزارت بهداشت گفت: صحبت خواست نامش فاش نشود در همراهی با بخش قوانین.

مسافران و خدمه ممکن است به قرنطینه در کشتی اگر کاپیتان موافق به انجام این مقام گفت.

کاپیتان کشتی گفت: هنگ کنگ مقامات بهداشتی اعلام کشتی در مورد مسافر عفونت در شنبه شش روز پس از او خاموش کردم کشتی پس از گرفتار شدن در حرارتی غربالگری با توجه به ضبط اعلام توییتی توسط یک مسافر.

بیمار در حال حاضر دوره نقاهت و در شرایط پایدار و سفر اصحاب تا کنون شده اند آلوده به کاپیتان گفت.

“من آرزو می کنم ما مطلع شدند به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن و سپس من می تواند فرسوده یک ماسک و یا شسته دست بیشتر دقت” مسافر گفت. “من در هنگ کنگ نه روز پیش و به نظر می رسد خیلی دیر در حال حاضر.”

کره جنوبی که 15 مورد تأیید قرنطینه 800 سرباز که به تازگی بازدید, چین, هنگ کنگ یا ماکائو و یا در حال تماس با افرادی که تا به حال وزارت دفاع سخنگوی چوی Hyunsoo گفت.

فیلیپین ممنوع, ورود همه غیر شهروندان از چین پس از دو مورد تایید شدند وجود دارد از جمله تنها مرگ در خارج از چین است.

آمریکا و ژاپن و سنگاپور و اندونزی و نیوزیلند و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و چه کسی هدایت که چنین اقدامات غیر ضروری بودند.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>