چین تبدیل به آنلاین فروشندگان مواد غذایی در میان coronavirus محدودیت

تقاضا برای مواد غذایی آنلاین فروشندگان اتحاد رسید پس دولت چین گفت: به ماندن در خانه به عنوان بخشی از گسترده ترین ضد بیماری کنترل تا کنون اعمال شده است.

در روز سه شنبه وانگ تلفن buzzed با یک پیام متنی که تحویل وارد شده بود. بازنشسته همراه در برابر زمستان سرد قرار داده و در یک ماسک صورت و پدید آمده از مجتمع آپارتمانی او به جمع آوری گردو و شیر و دیگر محصولات را از قفسه در پیاده رو — یک ضد ویروس اقدام به محدود کردن تماس با رانندگانی که به طور معمول رفتن درب به درب.

“آنها کار واقعا سخت و خطرناک است” گفت: وانگ. “بدون خدمات خود را, ما نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن در همه.” JD.com Inc. و رقبا از جمله Pinduoduo, Missfresh Inc. و راهنمایی گروه Hema در حال تقلا برای پر رونق در سفارشات در حالی که در تلاش برای حفاظت از کارکنان خود را.

تجارت الکترونیکی یکی از معدود صنایع به رشد پس از ضد ویروس کنترل شروع و در اواخر ماه ژانویه بسته کارخانه, رستوران, سینما, دفاتر و مغازه ها در سراسر کشور و خاموش خودکار و فروش املاک و مستغلات.

دولت در تلاش است برای احیای فعالیت های اقتصادی است اما گفت هر کسی که می تواند کار از خانه را به ماندن وجود دارد. برخی از شهرستانها را به اعمال کنترل است که اجازه می دهد تنها یک عضو از یک خانواده را هر روز. که باعث ایجاد یک بازار آماده برای سرگرمی های آنلاین و خرید.

“من نمی توانم و نمی تواند به کار برود” گفت: یکی از وانگ همسایگان چن Guang بود که چیدن یک جعبه سبزیجات از پیاده رو قفسه تحت نشانه آن است که گفت: “تماس با ما توزیع نقطه است.” چن که عینک یک ورودی عبور خود را برای مجتمع آپارتمانی در اطراف گردن او گفت: “مغازه آنلاین دو تا سه بار در هفته برای دوباره پر کردن لوازم آشپزخانه.

JD می گوید: در طی ماه گذشته آن رانندگان تحویل داده 71,500 تن برنج و آرد و سایر غلات — 20 برابر بیشتر از مدت مشابه در سال گذشته — 27 میلیون لیتر از روغن پخت و پز و 50000 تن گوشت و تخم مرغ و سبزیجات و دیگر محصولات تازه.

Pinduoduo گفت: سفارشات برای سیب و توت فرنگی و سایر میوه های تازه از آن 586,000 فروشندگان محصولات کشاورزی بودند تا 120 درصد در ماه ژانویه است.

بیماری ترس در دیگر بازارهای آسیایی نیز رو e-commerce تقاضا برای مواد غذایی و بهداشتی لوازم. کره اقتصادی روزانه گفت: آنلاین ماسک فروش در کره جنوبی افزایش یافت 37,000% در ماه ژانویه بیش از یک سال پیش از آن.

چینی تجارت الکترونیکی شرکت های پدید آمده در بازار که فاقد کارت های اعتباری قابل تحویل و ویژگی های دیگر همتایان خود در ایالات متحده و اروپا را برای اعطا.

که مورد نیاز JD Alibaba و برخی از دیگر رقبا برای خود ایجاد پرداخت آنلاین سیستم یا شبکه های انبارها و تحویل رانندگان است.

JD یک 180,000-نیروی کار قوی از رانندگان و کارگران انبار و می گوید که استخدام 20,000 بیشتر برای دیدار با تقاضا است. این شرکت گفت: Dada گروه خدمات تحویل که در آن JD است که یک سرمایه گذار است که با اضافه کردن 15,000 به نیروی کار خود را.

در یک JD مرکز توزیع در پکن جنوب شرقی سمت کارکنان در parkas ماسک و دستکش مرتب بسته و اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده.

کالا از پرتقال و کاغذ توالت 32-بسته آبجو و بستر گربه آمد کامیون ها در یک طرف ساختمان و گذشت یک تسمه نقاله برای مرتب برای فردی رانندگان است. خالی جعبه های آبی برگزار می شود میوه های تازه و سبزیجات است.

در سمت دیگر ساختمان درایور لود باطری سه چرخ, تحویل وانت مزین با JD آرم یک سگ کارتونی به نام شادی.

متوسط راننده ارائه 150 تا 190 بسته یک روز با توجه به خورشید Lansong تسهیلات manager.

“مشتریان به خرید تعداد زیادی از الکترونیک” خورشید گفت. “در حال حاضر آنها در حال خرید برنج و رشته فرنگی دانه و روغن و ضد عفونی کننده و ماسک و….” خورشید گفت: مرکز توزیع کارکنان و رانندگان اسپری بسته بندی وسایل نقلیه و ایستگاه های کاری با مواد ضد عفونی کننده و شستن دست های خود را بارها و بارها در طول روز. همه صادر ماسک و دستکش.

“قبل از آن ممکن است بی ادب به صحبت کردن با مردم در حالی که با پوشیدن ماسک. اما در حال حاضر آن را احساس می کند خیلی بهتر است” گفت: خورشید.

شرکت های دیگر می گویند آنها تحمیل مشابه اقدامات ایمنی.

Yanxuan یک مصرف کننده آنلاین محصولات فروشنده متعلق به NetEase Inc., گفت: آن است که به دور, ماسک ضد عفونی کننده دست و دیگر ضد بیماری محصولات در هوبئی استان در مرکز شیوع.

Pinduoduo Inc. اعلام کرد راه اندازی یک “کمک به کشاورزان” کانال این هفته به مشتریان اجازه می دهد به خرید به طور مستقیم از تولید کنندگان در مناطق فقیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>