چین ارائه می دهد $43 میلیارد دلار افزایش به شرکت های مبارزه با کروناویروس

بانک مرکزی چین روز یکشنبه گفت که در آن ارائه خواهد شد 300 میلیارد یوان ($43 میلیارد دلار) افزایش در هفته آینده برای کمک به کسب و کار درگیر در مبارزه با ویروس بیماری همه گیر است که جاروب چین و آلوده به هزاران نفر.

شیوع این بیماری آغاز شده است که در مرکز شهر ووهان آورده swathes بزرگی از این کشور را متوقف کند و تهدید به تعدیل این کشور در حال حاضر رکود اقتصاد است.

بانک خلق چین (PBOC) گفت: از آن ارائه خواهد شد اولین tranch ویژه re-وام سرمایه در روز دوشنبه که در آن گفت: حمایت از موسسات مالی برای دادن وام به شرکت های کلیدی درگیر در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر.

PBOC معاون فرماندار لیو Guoqiang گفت که نه بزرگ بانک ملی به عنوان بانک های محلی در 10 استان و شهرستانها واجد شرایط به صورت ویژه در بودجه با توجه به گفتار ارسال شده در وب سایت بانک در روز یکشنبه ،

این مناطق 10 شامل هوبئی استان — به کانون شیوع ویروس — به عنوان به خوبی به عنوان ژجیانگ گوانگدونگ شهر پکن و مالی hub شانگهای.

مالی افزایش است و با هدف کمک به شرکت ها در هر دو سطح ملی و محلی لیو گفت.

او تاکید کرد که “موسسات مالی نیاز به بررسی و صدور وام به سرعت” و که آنها باید همچنین انتشار بودجه ظرف دو روز.

معاون فرماندار افزود که بانک مرکزی پیگیری خواهد شد استفاده از وجوه و هر گونه یافت, به دست انداختن قوانین خواهد بود تنبیه کنید.

او همچنین گفت: این حوزه از شرکت های کلیدی “نباید بیش از حد گسترده”.

مرگبار coronavirus ادعا کرده بیش از 800 زندگی در چین و در سراسر جهان گسترش.

برای جلوگیری از این بیماری همه گیر شهرستانها در چین را به اعمال محدودیت های مسافرتی و خواست شهروندان را به ماندن در خانه و شرکت های تاخیر در از سرگیری کار — حرکت می کند که می تواند تلفات در درآمد.

تحلیلگران انتظار وقوع به اصلاح تا دو درصد از چین در سه ماهه اول رشد و مقامات اعلام کرده اند طیف وسیعی از اقدامات برای تقویت پشتیبانی می کند.

بانک مرکزی نام موسسات مالی برای جلوگیری از “کورکورانه” قطع وام از صنایع و همچنین کوچک و میکرو شرکت.

همچنین اعلام کرد که پمپ 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد) به بازارهای مالی آن را به عنوان ramped تا پشتیبانی برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر