چین ارائه coronavirus نامزد واکسن به کارکنان دولت جهانی بار می گویند

پکن:
چین ارائه شده است نامزد واکسن جدید کروناویروس به کارکنان دولت-شرکت های متعلق به سفر خارج از کشور آن را به عنوان به دنبال اطلاعات بیشتر در خود کارآمدی دولت و رسانه های جهانی تایمز گزارش روز پنج شنبه.

هیچ ثابت واکسن توسعه یافته اند و در عین حال برای این ویروس اگر چه جرم محاکمه تعدادی از نامزد واکسن انتظار می رود به جریان به زودی در کشورهای سراسر جهان است.

کارکنان در چین می تواند داوطلب را به یکی از دو واکسن نامزدها در حال توسعه توسط وابستگان دولتی ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) روزنامه حمایت حزب کمونیست گزارش با استناد به یک اخطار کتبی ارسال شده به شرکت های دولتی.

آن را به نام دو نامزد واکسن که در حال آزمایش بر روی بیش از 1000 نفر در هر و در میان پنج نامزد چین در آزمایش های بالینی نشان داد که “هیچ متمایز واکنش نامطلوب” در دو فاز از آزمایش های انسانی.

این طرح نیز بخشی از چین را به تلاش برای از سرگیری پروژه های خارج از کشور مانند کمربند و جاده ابتکار یک طرح به لینک چین با آسیا و اروپا و فراتر از طریق مقیاس بزرگ پروژه های زیربنایی با توجه به اطلاع قبلی.

“برای پیشگیری بهتر و سریعتر بهبود کمربند و جاده ابتکار (BRI) پروژه های Sinopharm داده و اولویت را به حمایت از کارگران قصد رفتن به خارج از کشور به واکسیناسیون برای نیازهای فوری” آن گفت:.

قبل از تصویب قانونی برای فروش واکسن به طور معمول از طریق مقیاس بزرگ “فاز 3” محاکمه برای مشاهده به چه حد آنها را فراهم حفاظت در برابر عفونت است.

که در حالت ایده آل نیاز به افشای مردم در زندگی واقعی و محیط نسبتا بالا با خطر ابتلا به عفونت.

چین که در آن ویروس سرچشمه در اواخر ماه دسامبر شاهد یک کاهش شدید در تعداد موارد جدید ساخت آن کمتر مطلوب به عنوان یک اواخر مرحله کارآزمایی بالینی سایت.

واکسیناسیون افراد سفر به خارج از کشور به خصوص کسانی که رفتن به مناطق با خطر بالا است یک گزینه برای انجام یک فاز 3 دادگاه زو Fengcai معاون مدیر شعبه محلی چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: رسانه های مالی خدمات Caixin در ماه آوریل است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>