چین خرید آمریکایی اما نه به اندازه کافی به آن معامله تجارت هدف

چین همچنان به عقب با سرعت از واردات از ایالات متحده مورد نیاز برای پاسخگویی به شرایط دو کشور ایران در میان به سرعت در حال وخیم تر شدن بن بست دیپلماتیک که جرقه جهانی ترس از یک جنگ سرد جدید.

تا پایان نیمه اول سال جاری چین خریداری کرده بود حدود 23 درصد از کل خرید هدف از بیش از $170 میلیارد دلار کالا در سال 2020 با توجه به بلومبرگ محاسبات بر اساس آداب و رسوم چینی دولت داده است. که سریع در یک ماه بیش از ماه اساس از مارس 19% نشانگر اما به این معنی چین نیاز به خرید حدود 130 میلیارد دلار باقی مانده از سال را مطابق با توافقنامه امضا شده در ماه ژانویه است.

چین وعده داده است به خرید اضافی $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا و خدمات در طول سال 2017 سطح پایان 2021. توافق متوقف شد یک کبودی جنگ تجاری بین دو کشور اقتصاد ایجاد می شود, در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگرانی بیش از اندازه ایالات متحده آمریکا کسری تجاری با چین است. Coronavirus شیوع و سه ماهه اول انقباض در اقتصاد چین مجموعه پیشرفت به سوی دستیابی به هدف.

این قرارداد باقی مانده است یکی از کلیدی ترین نقاط لنگر بین پکن و واشنگتن در زمان tit-for-tat اتهام جاسوسی کنسولگری تعطیل و رسمی ایالات متحده شعارهای که خواستار تامین آزادی از حزب کمونیست چین به عنوان “ماموریت از زمان ما است.”

Pompeo انتقاد ‘توتالیتر” چین به عنوان تنش ها تشدید می شود

ناظران نگران هستند که حتی این توافق می تواند تبدیل به یک قربانی از بدتر شدن رابطه, اما چین هنوز هم در حال افزایش خرید. واردات کالاهای تولید شده در زمان سرب در ماه ژوئن با وسایل نقلیه, محصولات دارویی نوری و تجهیزات پزشکی همه شاهد جهش بزرگ. خرید از مدارهای یکپارچه باقی مانده بالاتر از $1 میلیارد.

در حالی که خرید از محصولات انرژی هستند و تنها در حدود 5% از جایی که آنها باید تا پایان سال واردات از زغال سنگ در ماه ژوئن بیش از دو برابر از میانگین از ماه گذشته به بالاترین این سال است.

حمل و نقل محصولات کشاورزی نیز افزایش یافته است با وجود برخی از کاهش سرعت در سویا و گوشت خوک و واردات است. خرید غلات و حبوبات بیش از سه برابر در ماه ژوئن از ممکن است. این روند احتمالا ادامه خواهد داد در ماه جولای به چین ساخته شده دو خرید ذرت آمریکایی در ماه ژوئیه با توجه به U. s. Department of Agriculture بیانیه.

“ما البته امیدواریم که این توافق می تواند اجرا شود به صورت جدی. چین همواره افتخار آن کلمات و ما را به اجرای توافق” Hua Chunying سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در جولای 16, وقتی پرسیده شد که در مورد چین موضع در فاز یک معامله.

فاز یک توافق نامه می گوید که آمار رسمی از هر دو کشور چین و ایالات متحده استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا وعده داده شده اند ملاقات کرد.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر