چین به عنوان ظهور جدید flashpoint در سال 2020 کمپین

چین در حال ظهور به عنوان یک کمپین جدید موضوع در رقابت برای کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden پاکستان به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه اگر رئيس جمهور منتخب Nadler پرس بر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اورژانس قدرت در طول همه گیر چین اعزام تیم به کره شمالی توصیه کیم جونگ سازمان ملل متحد: گزارش بیشتر و presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden پاکستان به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه در صورت انتخاب رئیس جمهور یک شبه مراقبت های بهداشتی: Coronavirus به تهمت کشور | ضد عفونی کننده سخنان رسم مقاومت | FDA مسائل هشدار در مورد داروهای تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن استیسی آبرامز می سازد مورد VP: ‘من می خواهم قرار داده و ظرفیت من برای برنده شدن در یک انتخابات’ در برابر هر کس دیگری بیشتر برخورد بیش از است که سخت تر در پکن.

آگهی های منتشر شده در هفته گذشته توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC و بایدن کمپین هر یک از بازیگران این حریف به عنوان احترام به چین یک مبارزه است که افزایش در میان پس زمینه از افزایش مرگ و میر از coronavirus.

جنگ از کلمات است که به احتمال زیاد برای دریافت بلندتر به عنوان نوامبر تساوی نزدیک تر و به تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر را افزایش دهد.

تبلیغات

“این ممکن است یکی از مهمترین جلو و مرکز مسائل 2020 انتخابات” گفت: Jason Miller, که در خدمت به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین در سال 2016. “در بسیاری از راه های جو بایدن را همان مسائل است که هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonOcasio-Cortez شیف تیم را در جوانان افزایش میزان مشارکت Coronavirus به تهمت کشور Coronavirus: گزارش هیل استیو Clemons, مصاحبه, Yousef Al Otaiba بیشتر بود که رئیس جمهور تهمت برتری هنگامی که او را در حال اجرا در برابر سیاست خارجی شکست از حرفه ای ها در هر دو طرف است.”

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن دیده می شود به عنوان آسیب پذیر در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است چرخد و از اوایل ستایش از چین در پاسخ به کروناویروس به سرزنش آن برای گسترش نشان می دهد پکن باید به پرداخت قیمت اگر آن را پنهان میزان خطر در اوایل.

اما رئیس جمهور حامیان در حال ضربه بایدن برای خود اظهارات مثبت در مورد چین در طول سال و نیز انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن, چینی, سفر بان کی مون اعلام کرد در ژانویه. 31.

امریکا اولین اقدام, بازی, نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه را منتشر کرد حمله آگهی در هفته گذشته به عنوان بخشی از مبلغ 10 میلیون “پکن بایدن” کمپین متمرکز در میدان نبرد ایالت میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین — سه متحده تهمت برنده در سال 2016.

یک کلیپ شامل فیلم از یک سخنرانی بایدن در سال 2011 زمانی که او معاون رئیس جمهور: “من معتقد بودم در سال 1979 و به اعتقاد من در حال حاضر که افزایش چین یک پیشرفت مثبت است.”

تبلیغات

تهمت نیز نقاشی بایدن به عنوان پکن نامزد انتخاب در تماس تلفنی با “رویای خود را نامزد!” در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

این بایدن کمپین پاسخ راه اندازی شده توسط خود حمله تبلیغات سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ده ها هزار نفر از مرگ و میر در کشور به سطح بی سابقه ای از بیکاری و برای هل دادن به عقب در چین زودتر و بیشتر زور گفت: رئیس جمهور “موفق به عمل می کنند.”

شوم ویدیو می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “بیش از نورد چینی” و اولیه خود را ستایش پکن مانع ایالات متحده در پاسخ به این ویروس.

بایدن نیز پشتیبانی شده توسط آمریکا پل قرن 21 لیبرال فوق العاده PAC که سرمایه گذاری 15 میلیون دلار در یک کمپین مقابله با “پکن بایدن” تبلیغات در آن میدان نبرد متحده است.

“ما مطمئن شوید که رای دهندگان در سراسر میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین میدانند نه تنها چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن botched این بحران بلکه چه بد او خم زانو به چین در میان آن به عنوان” آمریکا پل جمهور Bradley Beychok در بیانیه ای گفت: پس از انتشار این کمپین.

سختگیری در چین تمایل به طنین خوبی با رای دهندگان.

نامطلوب انداز از چین قطع در سراسر خطوط حزب با بیش از 90 درصد از آمریکایی ها مشاهده چین “قدرت و نفوذ” به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده طبق آخرین نظرسنجی پیو. در عین حال کمتر دموکرات برگزاری یک دیدگاه منفی از چین در مقایسه با جمهوری خواهان — 62 درصد به 72 درصد بود.

این بدان معناست که بایدن ممکن است پیدا کردن خود را به پیاده روی یک خط خوب هنگامی که صحبت کردن در مورد چین با بسیاری از در پایه دموکرات نگران افزایش تبعیض علیه گروه های اقلیت مانند آمریکایی های آسیایی تبار که دیده می شود افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه جوامع خود پس از coronavirus.

“من همیشه زنگ خاموش می رود زمانی که ما با استفاده از به عنوان یک کیسه مشت زدن – کشورهای دیگر در راه است که باعث افزایش nativism و نژادپرستی” جاناتان Tasini یک استراتژیست دموکرات بود که یک جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل کمپین گزارش: بایدن و DNC مجموعه مشترک جمع آوری کمک های مالی توافق سابق ساندرز دستیار بحث فشار برای رسیدگی به آمازون بایدن مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب دموکرات تنظیم مشترک جمع آوری کمک های مالی توافق بیشتر‘s (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016.

برای جمهوری خواهان تمرکز خود را خواهد شد در بایدن به همان اندازه به عنوان آن را در چین است.

ایران استراتژیست مایکل جراحی گفت: جمهوری خواهان می تواند برجسته بایدن گذشته تعامل با پکن و سوالات در مورد خانواده اش روابط کسب و کار در چین است.

“رئیس جمهور تیم محبوب رزونانس استدلال به تساوی هم بایدن طولانی پشتیبانی برای تعامل بیشتر با چین در معاملات کسب و کار وجود دارد, و انتقاد خود از چین, سفر بان کی مون” او گفت:.

اما کسانی که استدلال به احتمال زیاد به پس زمینه محو اگر تهمت نتواند به رهبری این کشور از این بیماری همه گیر.

ایالات متحده به تصویب گریم نشانگر روز جمعه با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

جراحی اذعان کرد که حملات بایدن “سقوط خواهد کرد در گوش ناشنوا اگر مردم آمریکا هنوز هم رنج می برند از سرسام آور بیکاری و طولانی بحران بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>