کودکان در Coimbatore را از زباله در طول مستند

هر روز صبح محمد Mifzal یک کلاس هفت دانش آموز از Sree Narayanaguru مدرسه در Coimbatore نشسته پا روی پا انداخته احاطه شده دور انداخته روزنامه ها, یک جفت قیچی و چسب و رنگ و پلاستیک و دیگر آشغال می بیند در خانه. برای چند ساعت بعد او قیچی و رول کاغذ قطعات با آدامس و تبدیل آنها به یک اسباب بازی و یا یک قطعه تزئینی. “من فقط به پایان رسید ساخت یک جیپ نظامی سبز رنگ” او giggles. او ساخته شده است که اتومبیل, دوچرخه اسکوتر و JCB خودرو! Mifzal نوبت دور انداخته بطری های پلاستیکی به گلدان و تلاش می کند دست خود را در هنر در بطری های شیشه ای. “من با استفاده از یک روش نورد جایی که من شکل روزنامه ها با آدامس به شکل مورد نظر از یک وسیله نقلیه. در طول COVID-19 مستند من خسته شدم. من فکر کردم به چیزی خلاق هنگامی که من به تماشای برخی از یوتیوب آموزش در انجام آن خودتان را از سطل زباله.”

Mohammed Mifzal (from left) and his siblings Famna and Basil

محمد Mifzal (از سمت چپ) و خواهر و برادر خود را Famna و ریحان | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Mifzal توضیح می دهد که فعالیت های سرگرم کننده است و هم خوب است برای محیط زیست است. “ما قطع ارسال زباله به محل دفن زباله. ما نیز برای تزئین خانه ما با آثار هنری ساخته شده به طور کامل از جنس اوراق و شکسته,” او می گوید. خواهر و برادر خود را ریحان و Famna همچنین پیوستن به او در دوچرخه سواری.

A flower vase made with junk materials

کودکان تبدیل شده اند و افراد مشهور در Selvapuram جایی که آنها زندگی می کنند پس از یک کانال تلویزیونی به نمایش استعداد خود را. پدرش PMA Faizal می گوید که کودکان در محله خود هستند و مشتاق برای یادگیری است. “ما باید به آنها گفت که پس از این مستند دوره است. در طول فعالیت کودکان اقامت متمرکز و فکر می کنم خلاقانه به آنها شکل دادن به ایده های خود را. و وجود دارد بدون نیاز به خرید هر گونه لوازم التحریر!”

Toys made with discarded newspapers

Mifzal مادر F Fazeena می گوید: این مستند به آنها داده می شود زمان بیشتری برای کار بر روی خود را فوق برنامه مهارت. “آنها چیزی ارزشمند و یادگیری در درس های ریاضیات و علوم بیش از حد آنها به عنوان کار با اشکال نسبت و تعادل است. این یک تجربه یادگیری است.”

اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر تماس بگیرید +919843226306

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>