کودکان متولد شده از لقاح خارج رحمی دیگر کمک روش برای لذت بردن از حقوق در تعادل بیولوژیکی با آنهایی که

دهلی نو:
کودکان متولد شده از لقاح مصنوعی (IVF) و دیگر فن آوری کمک باروری (ART) را به همه حقوق برخوردار بیولوژیکی خود هستند. اتحادیه کابینه تصویب یک پیشنهاد به این اثر علاوه بر دادن آن با سر اشاره کردن به چنین افرادی پسند اقدامات است.

برای جلوگیری از هر گونه بیماری های ژنتیکی در جمعیت متولد شده از طریق این هنر فن آوری های قانون همچنین باعث می شود قبل از ژنتیک لانه گزینی تست الزامی است. قبل از ژنتیک لانه گزینی تست می توانید تست جنین برای هر یک ممکن است غیر طبیعی کروموزوم قبل از آنها در حال انتقال به رحم.

هند تبدیل به یکی از مراکز عمده این جهانی باروری صنعت با تولید مثل گردشگری پزشکی تبدیل شدن به یک فعالیت قابل توجهی. درمانگاه در هند ارائه تقریبا تمام هنر خدمات — گامت, اهدا, IUI, IVF, intracytoplasmic sperm injection (ICSI) قبل از لانه گزینی تشخیص ژنتیکی (PGD) و حاملگی رحم جایگزین. با وجود فعالیت های بسیار در هند وجود دارد و در عین حال هیچ استاندارد پروتکل ها و گزارش است که هنوز هم بسیار ناکافی است.

هنر رشد کرده است با فراز و نشیب در چند سال گذشته در هند. هنر از جمله IVF داده است امیدواریم که برای بسیاری از افراد مبتلا به ناباروری بلکه معرفی مجموعهای از حقوقی اخلاقی و مسائل اجتماعی

“نیاز به تنظیم هنر خدمات است که عمدتا برای محافظت از بیاورد و زنان و کودکان از بهره برداری. از تخمک اهدایی نیاز به پشتیبانی توسط بیمه پوشش محافظت از لانه گزینی جنین و کودکان متولد شده از طریق هنر باید در اختیار تمام حقوق معادل یک بیولوژیکی کودکان” دولت آزادی گفت.

هنر مقررات لایحه 2020 اخیر در یک سری از قوانین مصوب اتحادیه کابینت برای محافظت و حفاظت از حقوق باروری زنان است. این حرکت در می آید چند هفته پس از معرفی رحم جایگزین مقررات لایحه 2020 در مجلس است که با هدف ممنوعیت تجاری رحم جایگزین و تایید پزشکی ختم بارداری متمم لایحه 2020 که به دنبال ارائه امن و مقرون به صرفه در دسترس سقط جنین خدمات به زنان است.

هنر لایحه نیز مقررات به صورت امن و اخلاقی عمل از روش های کمک باروری خدمات در کشور است. از طریق این لایحه ملی هیئت مدیره تخته دولت ملی رجیستری و ثبت نام امور خارجه از مقامات خواهد بود تنظیم و نظارت بر روش های کمک باروری درمانگاه ها و روش های کمک باروری بانک ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>