ستاد’ فرانک کلارک طول می کشد شات در 49ers’ جیمی Garoppolo پس از سوپر باول LIV

در طول در زمینه جشن پس از تیم 31-20 سوپر باول LIV برنده شدن بیش از San Francisco 49ers, Kansas City Chiefs پایان دفاعی فرانک کلارک در زمان یک شات در جیمی Garoppolo و $137.5 میلیون قرارداد.

“ما می دانستیم که برای به چالش کشیدن خود را بررسی کنید-فراز” کلارک گفت: به Fox Sports’ پیتر Schrager. “شما پرداخت مرد 140 میلیون دلار $130 میلیون, هر آنچه که او پرداخت می شود, شما باید پرتاب توپ بدیهی است که او نمی که. آنها برای حدود 200 متری در بررسی فراز که نیست به اندازه کافی برای برنده شدن در این بازی علیه ما.”

کلارک است که عمدتا درست بیان کرد که Garoppolo با تکیه بر بررسی فراز و به ندرت پایین رفت و در این زمینه به عنوان او رسما اقدام فقط دو عبور بیش از 20 متری به پایین این زمینه که یکی از آنها یک رهگیری. او را تکمیل بیش از 20 متری به جورج بازیگوش overtuned در یک سوال جرم عبور دخالت تماس بگیرید.

Garoppolo بود به خصوص وحشیانه سه ماهه چهارم, به عنوان او به پایان فقط سه تا از او 11 عبور برای 36 متری و یک رهگیری. او از دست رفته باز امانوئل ساندرز پایین میدان در 49ers’ یکی مانده به آخر درایو و همچنین انداخت زشت رهگیری پیش از آن در بازی در یک اقدام اتفاقی.

The 49ers’ کارفرمایی امضا پنج سال $137.5 میلیون قرارداد قبل از شروع فصل 2018.

بیشتر سوپر باول پوشش:

آیا officiating هزینه 49ers سوپر باول LIV در مقابل ستاد?

رئیس جمهور تهمت توییتهایی سوپر باول تبریک به دولت اشتباه است

مردم بسیار قوی بود در واکنش به گوگل ‘Loretta’ Super Bowl commercial

Megyn kelly بو داده برای دادن Niners یک 93.8% شانس برنده شدن در اواخر سوپر باول از دست دادن

وبلاگ ورزشی legends را در سوپر باول LIV در میامی

جنیفر لوپز و شکیرا تحویل red-hot عملکرد در حاصل کار دو تیم نشان می دهد

San Francisco 49ers طرفداران تشویق, ناامیدی, تماشای سوپر باول 54

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>