دهلی نو:
اتحادیه وزارت دامپروری را روشن کرده است که مرغ ممکن است در نظر گرفته به عنوان امن هیچ گزارش تا کنون تایید نقش آن در شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 900 در چین زندگی می کند.

دامداری کمیسر Praveen ملک در روز دوشنبه در نامه ای به Vijay Sardana مشاور, مرغ, فدراسیون هند گفت که مرغ را درگیر در انتقال 2019 nCov به انسان در هر گزارش در سطح جهان است.

پاسخ یک ایمیل ارسال توسط Sardana به دنبال روشن شدن این مسئله به دام محصول مصرف vis-a-vis 2019 رمان کورونا ویروس (2019 nCoV) ملک گفت: “در این زمینه این است که برای روشن است که غالب مسیر انتقال 2019 nCoV به نظر می رسد انسان به انسان به عنوان در جهان سازمان بهداشت حیوانات (OIE) هر چند 2019 nCoV ممکن است تا به حال یک حیوان منبع که نیاز به تحقیقات بیشتر است.”

“مرغ شده است یافت نمی شود به درگیر در انتقال 2019 nCov به انسان ها تا کنون در هیچ گزارش جهان,” او اضافه شده است.

در این نامه همچنین ذکر شده است که مشابه ویروسی شیوع کروناویروس در گذشته (سارس 2002-03, MERS 2012-13) و یا تاج های مرتبط: سرماخوردگی تا به حال هیچ دخالت مرغ و محصولات مرغ جهان بیش از.

“بنابراین با آگاهی از اين امور 2019 nCoV مصرف مرغ و محصولات مرغ ممکن است در نظر گرفته امن است. اصول کلی بهداشت ممکن است به دنبال طبق پیشنهاد سازمان بهداشت جهانی (WHO) و یا OIE.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im