چنای تلاش در چینی یام چا فرهنگ

آنها را از آن تماس بگیرید وگان گنج. به نظر می رسد مانند یک گل صورتی. که اتصالات از ایده پشت Chap Chay را یام چا جشنواره به بهار را جشن می گیرند.

بسیاری از میان 51 پیراشکی رقم در ارائه به نظر می رسد به دنبال این موضوع: بلدرچین و نقد هار gow مثلا یک شفاف نشاسته رول با ظریف, بنفش, پر نشان دادن از طریق. آن است که زوج را با طلایی-قهوه ای چای گل داودی قابل توجهی پس از شور و مشورت برای آن است که ترکیبی از هر دو که نشسته در قلب یام چا.

و یا پس از آشپز Suraj رعنا می گوید. آشپز همراه با اجرایی آشپز Tamoghna چاکرابورتی زیادی برای گفتن در مورد پیچیدگیهای یام چا فرهنگ است. آن است که همیشه نور و مواد غذایی آنها اصرار دارند مانند اواخر صبحانه یا اوایل ناهار یا یک چیزی کمی در شب. همچنین همیشه ترکیبی از تار مبالغ و چای, اما این بدان معنا نیست که وجود هر گونه کمبود تنوع.

همچنین خدمت در اینجا

  • سیان, Vivanta چنای OMR
  • HuTong, Alwarpet
  • چین XO, The Leela Palace, MRC نگر
  • Nasi و Mee آسیایی, غذاخوری, Nungambakkam
  • استیکس هایت ریجنسی, Teynampet

منو در جشنواره می دهد یک نگاه اجمالی به چقدر وسیع جهان از مجموع کم است — گسترده شامل انواع تابه سرخ شده در روغن guotie پان کبابی jian jiao بخار باز کردن مای سیو, لهجه کانتونی, سبک, دیدن از طریق هار gows بخار پز و برنج ماکارونی-بر اساس چونگ سرگرم کننده مایع لادن شیائو طولانی بائو دسر-esque tiandian و البته baozi مشخصه آن شیر بخار پز نان.

هر یک از این ارائه مقدار زیادی از دامنه را به بازی در اطراف با وقتی که می آید به زمینی, سس و طعم ترکیب. شیرین عسل گوشت خوک آماده سازی مثلا پر شده است در داخل و حتی شیرین تر اسفنجی بائو — این غذا را حتی نمی سعی کنید به تعادل طعم به طور مساوی. به جای آن می رود همه به لذت شیرین دندان و آثار آن.

بافت نیز با تجربه مثل ظریف چونگ سرگرم کننده است که به سختی می تواند نگه دارید وزن خود را, اما پیچیده در اطراف جای تعجب محکم و با صدای بلند شاخه های ترد tempura مارچوبه.

چنای هیچ غریبه ای به dumplings. اما آن اشتها شده است خفیف whetted تا کنون تنها با چند کیفیت یام چا گزینه های در ارائه. اینها را نباید با صرف dimsum منوها — آنها را تقریبا در آموزش و پرورش در طعم و تنوع و همچنین باز کردن ذائقه به طیف وسیعی از چای برای رفتن با.

چای کلیدی است

  • اختتامیه جشنواره صنعت چاپ Chay چند جفت جالب
  • محکم بسته شده گیاهی علف چای با چای سبز و زردچوبه و پروانه نخود, گل, زوج با طیف وسیعی از شیرین baozis
  • قوی قره چای سیب کمی در سمت شیرین که به خوبی با یک ماهی تابه گریل چرب مرغ jian jiao

یام چا اساسا قرار است به هر دو و پس از آن که چیزی اضافی در نظر پرنیان به کراوات آن را همه با هم. این اصطلاح در اصل یک فعل — برخی می گویند “یام چا” به معنی نوشیدن چای در حالی که دیگران می گویند آن را به معنی ظرافت, لنجرنج dimsum. همه به نظر می رسد به توافق برسند که آن هم می ایستد به عنوان یک اسم مترادف با وعده غذایی خود را که نزدیک ترین غربی چارچوب مرجع برای uninitiated است صبحانه: کمتر رسمی اما به عنوان ساده و یا به عنوان پیچیده به عنوان شما انتخاب می کنید به آن را. البته نه حکومت توسط ساعت.

این یام چا جشنواره در جریان است در اختتامیه جشنواره صنعت چاپ Chay این Raintree, Alwarpet تا مارس 22. تماس 42252525.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>