چنای-بین المللی بر اساس زیبایی های زنجیره ای طبیعی تبدیل می شود 20

زمانی که آنها راه اندازی اولین سالن زیبایی طبیعی در سال 2000 بنیانگذاران Veena و Kumaravel پیش بینی نکرده است که نام تجاری خود را رشد می کنند توسط جهش و مرزهای نزدیک به 650 سالن در هند و خارج از کشور. “هنگامی که ما جرأت به این کسب و کار آن در نظر گرفته شد به یک تابو میباشد. راستش ما اصلا انتظار چنین رشد نمایی در این بخش و من تا به حال هیچ برنامه ای برای رفتن فراتر از هشت یا 10 شاخه در چنای است. از رشد بازار به لطف این صنعت پررونق بود. نظافت به دست اورد شهرت در میان آن و شرکت کارکنان. از گاه به گاه بازدیدکننده داشته است به سرو ما جوانان که برای بازدید به طور منظم می گوید:” Veena Kumaravel بنیانگذار Naturals که جشن 20 سالگرد آن شده است.

سالن های زنجیره ای به تصویب رسید حق رای دادن مدل در سال 2006 و در حال حاضر حدود 650 رسانه ها در هند است. آنها برنامه ریزی برای آن را 700 تا پایان سال و پس از آن به شدت گسترش به 3000 زمانی که آنها آماده هستند برای جشن نقره خود را جشن. “ما گسترش عملیات ما در خارج از کشور نیز آغاز در سریلانکا و بعد از آن در مالزی و دبی. ما در حال حاضر با ورود به یک سرمایه گذاری مشترک با کرالا آیورودا و راه اندازی Naturals Ayur (آیورودا زیبایی و نظافت) به مناسبت ما 20 سال,” او می گوید. چنین همکاری را قادر می سازد راه اندازی Naturals Ayur در اروپا و بریتانیا و ایالات متحده به عنوان عنصر آیورودا زیبایی و سلامتی بسیاری از درخواست تجدید نظر در غرب می گوید: Veena.

Chennai-based international beauty chain Naturals turns 20

نقطه قوی و هسته ای ارزش نام تجاری می گوید: Kumaravel است که خود را بی امان تمرکز بر توانمند سازی زنان است. “تبدیل خانه دار به کارآفرینان موفق و کار ارائه دهندگان شده است ماموریت ما در طول این سال,” او می گوید. “و ما حق رای مدل یک موفقیت فوق العاده ای چون ما متمرکز در مرکز آموزش است که ما تا به حال تاسیس در حومه Chennai, که در آن ما به آموزش نیروهای جدید و ارتقاء کارکنان ما” Veena می گوید.

سالن های زنجیره ای آغاز شده است که به عنوان یک زنان-تنها سالن تبدیل به یک برای هر دو جنس سالن در سال 2005. “ما متوجه خانواده ها ترجیح می آیند و صرف زمان با هم در سرو و ما در سریع برای پیگیری این روند می گوید:” Veena.

به علامت خود را در 20 سال بنیانگذاران راه اندازی یک زیبایی و سلامتی ، دوره خواهد شد مطابق با برنامه درسی از زیبایی و سلامتی بخش مهارت شورای BWSSC) تحت دولت هند است. “در کشور ما آموزش زیبایی و سلامتی بود و ممکن است تنها از طریق کارآموزی. ساده برنامه درسی و آموزش هدف ما در آموزش زیبایی حرفه ای از تمام جنبه های زندگی. از جمله مدارک در زیبایی و سلامتی به زودی دیده می شود به عنوان به عنوان با ارزش به عنوان هر درجه حرفه ای است. مراکز آموزشی ایجاد خواهد شد در سراسر کشور به منظور ایجاد حرفه ای راه را برای جوانان” Kumaravel می گوید.

Veena می گوید شرکت او گرفته شده با کیفیت و حرفه ای-اجرای سالنهای زیبایی به دوم و سوم ردیف شهرهای هند و ایجاد فرصت های اشتغال برای زنان و جوانان از شهرهای کوچک. “توانمندسازی از طریق اشتغال همواره یکی از ارزش های اصلی ما. ما در حال حاضر اضافه کردن آموزش و پرورش به تصویر و هیجان زده در مورد تجهیز مردم از سراسر هند با مهارت و تجربه یک استاندارد بین المللی,” او می گوید.

می افزاید: Kumaravel “در 20 سال ما شاهد یک تحول بزرگ است. ما تکامل یافته اند به یک شیوه زندگی میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>