چنی ترنر درخواست بازگشت از کمک های مالی به Massie اولیه حریف پس از نژادپرستان توییتهایی سطح

خانه جمهوریخواه کنفرانس رئیس لیز چنیالیزابت (لیز) لین CheneyTop خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای پلوسی پشت از راه دور رای گیری برای خانه مغلوب ساختن پیشی جستن شیپور خاموشی اعضای کنگره به توصیه بازگشایی بیشتر (R-Wyo.) و تشکر. مایک ترنرMichael Ray TurnerBipartisan خدمات مسلح رهبران اشک به پنتاگون بیش از استفاده از .8B برای مرز دیوار توافق قانونگذاران معرفی قطعنامه محکوم انگلستان Huawei تصمیم آمریکا معرفی قطعنامه در محکومیت بریتانیا تصمیم به اجازه هواوی در شبکه های 5G بیشتر (R-اوهایو) درخواست بازگشت از کمک های ساخته شده به Rep. توماس Massieتوماس هارولد MassieTop جمهوریخواه صدای شک و تردید از تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری از راه دور رای گیری را بیشتر تضعیف تمدن سنا نتواند در مهلت اما مذاکرات وام رفتن بیشتر‘s (R-Ky.) ابتدایی حریف, تاد McMurtry پس از اخبار بی خانمان است که نامزد پست شده نژادپرستانه توییتهایی در گذشته است.

چنی — شماره 3 جمهوریخواه در مجلس که منجر به تلاش برای عموم محکوم تشکر. استیو کینگاستیون (استیو) آرنولد KingTop محافظه کاران قلم نامه به ناروا با نگرانی در چهارم coronavirus امداد لایحه کاسترو فرم تایید افزایش پنج خانه داوطلبان مرد محکوم به اعدام برای پرتاب لیوان آب در Steve King بیشتر (R-Iowa) بیش از نظرات نژادپرستانه در سال گذشته — گفت: او غافل از دیدگاه هنگام اهدای ساخته شده بود و این نژاد پرستی نیست باید تحمل توسط این حزب است. تبدیل تکرار جمهوریخواه وایومینگ نظرات.

“ما به عنوان جمهوری خواهان نباید چشم پوشی نژاد پرستی در هر فرم. تاریخ و زمان آخرین شب من هشدار داده بود به توییت توسط یک نامزد به چه کسی من عمل سیاسی کمیته ساخته شده یک سهم. پس از بررسی توییتهایی من پرسید که سهم بود بازگشت” او توییتی در روز شنبه.

تبلیغات

تبلیغات

Massie و تشکر. مت Gaetzمتی (مت) GaetzGOP تشکر. Gaetz می پردازد کمپین کمک کننده برای فضای اداری با وجود قوانین مجلس: گزارش, ایران, سناتور: Burr مدیون همه توضیح بیش سهام خرید و فروش خانه ایران قانونگذاران اصرار سنا برای تایید Vought بیشتر (R-Fla.) در زمان به توییتر به هدف را در وایومینگ جمهوری خواه برای کمک مالی به McMurtry.

“@RepLizCheney است @HouseGOP صندلی, راهنمای خانه ایران پیام اجرا می شود تمام خانه GOP جلسات و به طور فعال به انتخاب این مرد. این است که چشم انداز خود را برای توافق کنند.” Massie توییتی در صبح روز شنبه

Massie سپس رفت و پس از ترنر ادعا که خود را ملامت از McMurtry نظرات نیست به اندازه کافی قوی.

[email protected] حتی لازم نیست که کلمات برای گرفتار شدن دعوت نژادپرستی به حزب. این #refundseason” او هنوز توییتی.

Gaetz — که قبلا تنش با چنی بیش از یک رای در جنگ قدرت در اوایل این سال دفاع Massie.

[email protected]_Cheney است که ایران با صندلی کنفرانس. او $ پشتیبانی این افتخار نژادپرستانه نامزد شده است. او مدیون جمهوری خواهان توضیح. لیز – چگونه شما مربع حمایت خود را از McMurtry w آنچه شما در مورد استیو پادشاه ؟ آیا ما تحمل نژادپرستی اگر آن را ضد Massie? یا زوج w کباب ؟ ” او در توئیتر خود نوشت.

 

 

چنی ترنر و جمهوری خواه آمریکا ساخته شده کمک های مالی به McMurtry پس از Massie مجبور اعضا به بازگشت به واشنگتن به رای دادن در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در میان همه گیر در ماه گذشته.

Massie حرکت موجب واکنش قوی از اعضای هر دو طرف راهرو و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت لیدی گاگا تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک های بیشترکه استدلال آزادیخواه بود و قرار دادن خود در کنگره همکاران و کارکنان در معرض خطر در بهداشت و درمان اضطراری.

“به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام @RepThomasMassie یک نماینده کنگره از, متاسفانه واقعا بزرگ, خارجه کنتاکی, می خواهد در برابر رای جدید نجات ما کارگران لایحه در کنگره است. او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پیش از رای گیری در مورد این بسته محرک.

“کارگران و کوچک کسب و کار نیاز به پول در حال حاضر به منظور زنده ماندن. ویروس نیست تقصیر آنها است. آن است که “جهنم” برخورد با حزب دموکرات به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه به منظور رسیدن به “تصویر بزرگ” انجام می شود. 90% بزرگ! پیروزی اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!” او اضافه شده است.

Massie در آن زمان استدلال در برابر عبور از قانون آن قدر با اتفاق آرا موافقت چرا که “جمهوری ما نمی میرند با اتفاق آرا رضایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>