آشپز Vikram Vij مدرن هندی, مواد غذایی دارای کانادا مواد و تکنیک های

در ونکوور, Vikram Vij یک آشپزی راک استار بشم. Diners خط در خارج از رستوران خود را حتی در گاز گرفتن سرد غنی شده توسط ماسالا چایبرای امضای خود را پخت و پز. مواد غذایی خود را برنده جوایز متعدد طراحی مطبوعات و شخصیت های تلویزیونی از سراسر جهان از جمله در اواخر آنتونی Bourdain و Giada De Laurentiis. او اجرا می شود چهار رستوران و یک کامیون مواد غذایی Vij راه آهن اکسپرس. او نیز منتشر شد اشپزی و دارای یک خط منجمد آماده به خوردن غذا.

در Chennai, Vikram ناشناس است. هند پس از همه, است, بیشتر, آشنا, با, انگلیسی, اروپایی و آمریکایی سرآشپزها مشهور به لطف تلویزیون و Netflix بکشد. با این وجود Vikram غیر ممکن است به چشم پوشی از, با, خود, شخصیت, زرق و برق دار انرژی و جنسیتی-مایع حلقه بینی, برجسته جینگلینگ دستبند.

فراتر از برچسب

در زندگی و آشپزی, Vikram مقاوم برچسب. “من یک سرآشپز هندی” او می گوید: اقامت برای چت در بیش از شام. “من یک کلاسیک آموزش دیده آشپز فرانسوی. من خودم را در یک بشقاب: من در هند متولد شده با استفاده از کانادا مواد و تکنیک است.”

او مکث به نیزه نارگیل میگو با چنگال: شام در Zhouyu چینی رستوران به تازگی راه اندازی شده توسط Chindi Varadarajulu. Chindi رشد در سنگاپور و سپس به ونکوور نقل مکان کرد به باز کردن یک جنوبی رستوران هندی به نام ترشی ویلا و پس از آن او شروع به سفر به هند با تور مواد غذایی گروه. او به پایان رسید تا اقامت در چنای 2012, باز کردن, کدو تنبل, قصه, و در حال حاضر Zhouyu.

Vikram نیز میزبان تور آشپزی است و در حال حاضر رفت و آمد از طریق جنوب هند با یک گروه کانادایی است. در Zhouyu خود گروه چت animatedly در مورد روز خود را در یک بازار محلی و شادی از خوردن تازه ساخته شده porottas. پس از آن خصوصی است شام Chindi کردم او سرآشپزها به ترد vadais. پس از همه با افرادی که واقعا عشق, غذا, غذاهای آیا نیاز به طبقه بندی. و قوانین به معنای شکسته شود.

به همین دلیل است که به عنوان یک جوان 19 ساله که می خواستم به طبخ برای زندگی, Vikram متوجه شد که او نیاز به ترک کشور به منظور توسعه مستقل آشپزی به سبک. “من نمی تواند انجام این کار در هند است. من نیاز به اعتبار سنجی از خارج گرفته شود به طور جدی در اینجا” او می گوید: ماده factly و اضافه میکند: “من نیاز به یادگیری اروپایی تکنیک های. من نیاز به یادگیری زبان فرانسه. من تا به حال برای تبدیل شدن به یک گواهی sommelier.”

در سال 1983 Vikram سمت چپ صفحه اصلی در امریتسار به مطالعه مدیریت هتل در سالزبورگ, اتریش. پس از کار در سالزبورگ و وین او به کانادا نقل مکان کرد و در سال 1989 و افتتاح اولین رستوران Vij را در ونکوور آبکاری تا یک سبک هندی مواد غذایی تحت تاثیر ریشه های خود را اما نه دیکته شده توسط آنها. “من هرگز به دنبال دستور العمل های خانواده هر چند آنها تعبیه شده در ذهن من است. من در زمان این طعم و مدرن آنها را,” او می گوید. “وقتی که من باز با خودم فکر کردم: من نمی خواهد مانند دیگر رستوران های هندی. من نمی خواهد این Taj Mahal. من حتی نمی خواهد می گویند معتبر هند. پس از همه, که تعریف صحت؟”

Vij باز با 18 کرسی و کارکنان یک نفر: Vikram. “هنگامی که پدر و مادر من آمد به بازدید از هند پاپا فروش برخی از اموال و مرا پول در یک قهوه ای کیسه کاغذی! مادرم از من خواست برای خدمت به بهترین مرغ کاری امکان پذیر است, بنابراین او ساخته شده آن را در خانه آورده و آن را به رستوران من در اتوبوس تعادل آن را بر روی زانو های خود را تمام راه را.”

خود منو, اما, بود, مدرن, هندی. “من در خدمت رک بره مزه دار شده با خردل و شراب سفید. که به زبان فرانسه. اما سس شنبلیله kurma , سس,” او می گوید و اضافه کرد با خنده گفت: “البته وجود یک فشار بازگشت از شام. گفتند آن معتبر نیست. اما من خواهد بود وجود دارد با پوشیدن مد-pyjamaو من به آنها صحبت می کنند در روان هندی پنجابی و اردو و آنها موافق به آن یک فرصت است.”

پیدا کردن شهرت

وقتی Mark Bittman از این نیویورک تایمز بازدید ناشناس و نوشت: یک بررسی در Vij خواستار آن ‘به راحتی در میان بهترین رستوران های هندی در جهان,’ شام شروع به صف خارج است.

امروز Vikram و همسر سابق خود Meeru Dhalwala اجرا Vij و بیشتر گاه به گاه طراحی دکوراسیون که ویژگی های شیک glocal-هندی صفحات مانند کلم بروکلی و گوشت و نخود با کاری یا کوکوی خوش طعم کبابی با کلم پیچ. او و Meeru هنوز هم یک مشارکت قوی: “من همسر سابق از دختران من. او که در پخت و پز و اجرا می شود آشپزخانه. من هرگز می خواهم به اعتبار دور: او بخشی جدایی ناپذیر از رستوران,” او می گوید.

Vikram همچنین دارای یک رستوران من Shanti با یک منو بر اساس سفر خود را در سراسر هند شامل حیدرآباد-الهام اردک بریانی و همچنین باروت میگو و جوجه کباب.

او جذاب ترین میراث, اما, او, پنجابی تمام زن نیروی کار است. “از زمانی شروع شد که من نیاز به یک ماشین ظرفشویی و پنجابی سر آشپز پیشنهاد کسی از او ایجاد کرد” او می گوید و توضیح داد که چگونه آن را سهوا رشد به پشتیبانی از انواع به صورت نسل اول و دوم مهاجران است.

“هیچ یک از آنها سرآشپزها. همه آنها خیلی سخت کار کرده اند برای آموزش کودکان خود را با ارسال آنها به مدارس بزرگ و در حال حاضر بچه ها باید شغل خوب… روز وقت خانم ها نمی دانند که منو خرد کردن آنها دال دبستان سبزیجات و ترک. سپس دسته بعدی می آید و شروع به قرار دادن آن در کنار هم می گوید:” Vikram.

برای آنها کار نه فقط در مورد ایجاد مرزی مدرن غذای هندی. آن را پخت و پز راه خود را به مادربزرگ بود پشت در هند: به عنوان یک جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>