اتمام این رفتار لذیذ و وعده های غذایی برای حیوانات خانگی

دو سال Kub یک اهل تفریح و بازی لابرادور, ‘monches’ خرنوب nibs در وگان زشت زشت. حاوی کره بادام زمینی, سیب, آرد جو و پودر دانه کتان, آن است که یک ارتقاء قابل توجهی از شکننده سگ بیسکویت و جویدنی دباغی استخوان کردن قفسه های سوپر مارکت.

با humanisation از حیوانات خانگی (آنها به نام ‘خز نوزادان و ‘furends’ در حال حاضر) و سگ در حال حاضر حضور در doga (سگ یوگا), شرکت در احزاب و گران آبگرم روز. بنابراین جای تعجب نیست, خوراک شناس, مواد غذایی حیوان خانگی است که پیدا کردن بیشتر مصرف کنندگان به بازار به نظر می رسد برای مغذی و خوشمزه و تخیلی جایگزین کاسه خشک گلوله.

Check out these gourmet treats and meals for pets

“مردم در حال حاضر نمی خواهم به نام صاحبان حیوان خانگی. آنها خود را حیوان خانگی پدر و مادر است. و فقط به عنوان آنها آگاهانه در مورد غذا خوردن سالم آنها همچنین مطمئن شوید برای بررسی آنچه می رود به پوست نوزادان مواد غذایی می گوید:” آشپز سمیر singla sv (sv) که در دسامبر 2019 آغاز شده چنای بر اساس دم داستان که او را توصیف به عنوان “همه طبیعی ، humanised است و حیوان خانگی مواد غذایی خرده فروشی با نام تجاری”.

سابق آشپز با ITC گروه سمیر می گوید: ترکیبات رایگان-محدوده کشاورز پسند منابع. این شامل کل و دانه باستان مانند karanguruvai برنج محوطهء اطراف انبار, ارزن, گل تاج خروس, کوینولا و جو از مزارع در Chengelpettu منطقه است. کره اسکواش مهره سیب زمینی شیرین گز برگ و حبوبات بیش از حد از ویژگی های برجسته خود را در لیست مواد تشکیل دهنده.

Check out these gourmet treats and meals for pets

منو در دم داستان دارای 12 رفتار (اپل Pretz, Chucky, پنیر, جالب توجه, چسبنده, TM Ladoo تنوری سیب زمینی سرخ کرده, Bons بن و…) و شش وعده های غذایی متعادل متشکل از مرغ گوشت گوسفند و گوشت خوک و گوشت گاو و گیاهی کرالا غذا تمام قیمت بین ₹175 و ₹950 در هر وعده غذایی.

“آن زمان من دو سال تحقیق به آمده تا با این, می گوید:” سمیر اضافه میکند: “من در تماس با Dr G Dhinakar Raj, مدیر, Tamil Nadu دامپزشکی و علوم دامی دانشگاه. او پیشنهاد چند آزمایش است که ما می تواند انجام در آزمایشگاه خود را مانند myotoxins و میکرو بیولوژی آزمون ما در بر داشت مواد غذایی برای مصرف انسان سالم بیش از حد” توضیح می دهد که سمیر.

در طول تحقیقات خود او نیز متوجه شد که katchers اغلب تغذیه برای حیوانات خانگی ممکن است بهترین گزینه است. “بسیاری از حیوانات مورد استفاده در آماده سازی آن در حال تزریق مواد شیمیایی. مواد شیمیایی نیز برای کشتن عوامل بیماری زا و را تا سطح تغذیه,” او می گوید.

در سراسر کشور

Abhishek Agarwal, 32, که آغاز شده DawgieBowl یک اشتراک مبتنی بر برنامه غذایی برای سگ ها و گربه ها در Noida بزرگ شده در یک خانواده با حیوانات خانگی از انسان است. “من استفاده می شود به خز در لباس و چهره اش,” او می خندد. سگ های خود را در یک نیمه متعادل خانه پخته رژیم غذایی. اما بعدها به عنوان یک فرد بالغ زندگی دور از خانه, کار, دیوانه, ساعت, شرکت, شغل, او در بر داشت آن را یک چالش برای نگه داشتن یک حیوان خانگی.

“روز من تصمیم گرفتم تا در نهایت به اتخاذ یک سگ یکی از سوالات مهم که ظهور تا شد آنچه که او/او در حال رفتن به خوردن?” او می گوید و اضافه کرد: “من همیشه می دانستم که بسته بندی مواد غذایی حیوان خانگی بد بودند. بنابراین من شروع به دنبال یک ارزش مواد غذایی حیوان خانگی نام تجاری و یا یک راه برای پردازش مواد غذایی به صورت فله و ذخیره آن برای تغذیه حیوان خانگی من در طول زمان است.”

او شروع به تحقیقات در مورد آنچه یک رژیم غذایی ایده آل باید: آن درگیر درک نیازهای حیوان خانگی, اصول تغذیه و مواد غذایی و روش های پردازش و مقررات و سیاست های, برچسب های تغذیه…

Abhishek استفاده می دونه او آموخته به آماده سازی غذا برای سگ خود را در خیابان و دوستان و حیوانات خانگی. در نهایت درخواست آغاز شده در آینده. “مردم را دیدم ارزش در آنچه که من ساخت. بهتر است آنها آماده به پرداخت قیمت عادلانه برای شروع در ₹1,399 برای سگ و ₹1,099 برای گربه ها.

در نتیجه آمد و در مورد DawgieBowl راه اندازی بین المللی سگ روز, اوت 26, 2016. “امروز ما یک مرکز صنعتی با ظرفیت تولید بیش از 500 کیلوگرم در روز است. ما در خدمت بیش از 160 حیوانات خانگی در اشتراک و حدود سه ده بر روی یک ad-hoc اساس هر ماه با دستور و همچنین ریختن از لکنو جیپور و بوپال. علاوه بر این ما ارائه می دهیم خلاء خشک و مواد غذایی حیوان خانگی است که 100% طبیعی و گونه های مناسب و متعادل و کامل آماده به خدمت بدون محصولات گلوتن ذرت یا سویا بر اساس پرکننده و مواد نگهدارنده رنگ, طعم و یا طعم دهنده مانند MSG” او می گوید.

Check out these gourmet treats and meals for pets

در DawgieBowl مواد غذایی است که بخش به روزانه بسته بر اساس سگ نیازهای تغذیه ای. این نیز حذف خطر بودن بیش از حد و یا گرسنه از حیوان خانگی به علت تغذیه غیر قابل تنظیم. هیچ منو. هنگامی که مشتریان ثبت نام آنها ارائه اطلاعات در مورد حیوانات خانگی خود را. وعده های غذایی سفارشی را با توجه به زندگی خود را به مرحله و شیوه زندگی توضیح می دهد Abhishek.

خوراک شناس مواد غذایی حیوان خانگی نیز آدرس آلرژی و نگرانی های بهداشتی. در حالی که R&D در جریان است در دم داستان برای تجویز رژیم های غذایی DawgieBowl است که در حال حاضر در آن سفارشی وعده های غذایی به آدرس نگرانی های پزشکی.

بر اساس شهر Uthra Ravikanth که تبدیل به یکی از پیشگامان این خانه پخته شده مواد غذایی حیوان خانگی خرده فروشی در این شهر که او راه اندازی Pawtastic در مارس 2016 سوگند توسط شگفتی یک وعده غذایی خانه پخته شده. “من سگ مسن تر تا به حال بسیاری از آلرژی است. اما بعد از من منتقل به خانه ساخته شده وعده های غذایی از آن ساخته شده یک دنیا تفاوت به سلامت.”

در حال حاضر Uthra ایجاد وعده های غذایی برای حیوانات خانگی دیگر بیش از حد. “حیوان خانگی پدر و مادر به ما برای مشاوره در مورد آلرژی و دیگر مسائل مربوط به سلامت. من catered برای حیوانات خانگی که تا به حال چاقی و کمک به آنها از دست دادن وزن. پس از آن وجود دارد توله سگ که نیاز به قرار دادن بر روی وزن و حیوانات خانگی با دیسپلازی. ما باید به دقت در مورد آنچه که آنها را تغذیه کنیم.”

Check out these gourmet treats and meals for pets

Uthra در حال حاضر به دنبال یک دوره آنلاین در تغذیه سگ و جامع تندرستی. در واحد Pallikarnai مواد غذایی تازه (قیمت در ₹220 برای 500 گرم) آماده است هر روز. “این دستور غذا را در اکثر مشتری موارد آنچه پیشنهاد شده توسط دامپزشک از نظر گوشت و سبزیجات را شامل. ما منبع گوشت تازه در صبح و طبخ مواد غذایی است که پس از آن تحویل در بعد از ظهر به خانه های مربوطه.” دستور العمل های خود را با استفاده از برنج قهوه ای و سبزیجات و ماهی و گوشت است. علاوه بر وعده های غذایی Pawtastic همچنین دارای نگهدارنده رایگان رفتار مانند ساردین پای مرغ و گوشت گاو و ماهی تن تشنجی. و به عنوان شما می توانید اضافه کردن ادویه به مواد غذایی خود را, اینجا, حیوانات خانگی باید این گزینه اضافه کردن تکه های ماهی ساردین به طعم و مزه.

در حالی که به کلی بسته بندی مواد غذایی تنها گزینه برای شلوغ hoomans’, سیل اخیر از شرکت های جدید ارائه جایگزین های سالم است, ساخت حیوان خانگی پدر و مادر آسان تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>