چارلز اوکلی همدردی با اسپایک لی در طول درمان در باغ میدان مدیسن

منتشر شده

چارلز اوکلی

سابق نیویورک به جلو همدردی با کارگردان اسپایک لی که bailed در courtside صندلی برای بقیه فصل پس از برگزاری امنیت در یک اختلاف بیش از خود را مناسب ورود به یک بازی در Madison Square Garden. “شما می خواهید برای دستگیری من مثل چارلز الکی؟” لی فریاد زد امنیتی دوشنبه شب. وحشی صحنه در MSG بود به اندازه کافی به ماشه Oakley که تا به حال خود را تف کرد با صاحب جیمز دولان در سال 2017 زمانی که او دستگیر شد و پس از یک درگیری با نیروهای امنیتی. “این باید متوقف شود در نوعی از راه” Oakley گفت. “NBA کردم تا نگاهی به این. شما نمی توانید نگه داشتن چشم خود را بسته به این است. … آنها یک رئیس جمهور جدید و همه هر کس صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است بین اسپایک لی و باغ است.” حادثه رخ داده در شب اول در این کار برای لئون گل دیرین عامل پخش شد که استخدام دوشنبه به عنوان تیم رئیس جمهور. “من می دانم که لئون. او یک مرد بزرگ” Oakley گفت. “اما این چیزی است که احتمالا (رئیس جمهور سابق باراک) اوباما را ثابت کند.”

تونی استوارت

دود به امید بوسه آجر یک بار دیگر. نسکار سالن از شهرت راننده اعلام کرد قصد دارد به رانندگی در Xfinity سری مسابقه در Indianapolis Motor Speedway در جولای 4. سه بار جام نسکار سری قهرمان و 2020 تالار افتخارات مشمول خواهد شد تیتر این مسابقه برگزار شد و در 14-نوبت 2.44 مایل جاده ، استوارت, 48, ایندیانا, مادری به رقابت پرداختند در 18 Brickyard 400s پنج ایندیاناپولیس 500s و چهار IROC سری مسابقات در آهنگ مشهور. او دو بار Brickyard 400 برنده (2005, 2007) و یک عضو از Indianapolis Motor Speedway سالن از شهرت. بازنشسته و از وقت مسابقه نسکار پس از سال 2016 فصل است. “هر کس می داند چه ایندی به معنی به من, بنابراین من نمی تواند فکر می کنم بهتر است به جای مسابقه در چهارم جولای آخر هفته گفت:” استوارت که رشد 45 دقیقه از Indy. “تاریخ در حال حاضر دور در تقویم من.” استوارت هشت جاده-دوره برنده در جام سری انتهایی تنها جف گوردون آخرین 49 و نهایی حرفه پیروزی در سال 2016 در سونوما Raceway.

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>