Charles Barkley نشان می دهد Draymond سبز در خارج هدف: ‘او فقط نمی خواهید به بازی’

هر کسی که آشنا با Charles Barkley طلایی رزمندگان امور خارجه تضاد بیش از پنج سال گذشته نخواهد بود تعجب به یاد بگیرند که TNT تحلیلگر در زمان بسیار glee در تماشای Draymond سبز را خروج از پنج شنبه شب بازی در برابر لس آنجلس لیکرز.

سبز پرتاب شد و پس از چیدن دوم خود را با ویژگی های ناپاک در سه ماهه دوم و سر مربی Steve Kerr بعد گفت: تیم “از دست رفته” سبز در نیمه دوم.

در طول TNT halftime show Barkley پیشنهاد سبز خود را خارج بر روی هدف پس از او نمی خواهید به بازی بدون ستاره هم تیمی.

“Yeah, او تا به حال عادی خود را سه گانه تک” Barkley گفت: از سبز به آمار خط قبل از خروج. “او صحبت تمام چیزهای که زمانی که او پسر دیگر با او.”

شکیل اونیل در بر داشت خود را در تلاش برای متوقف خنده در Barkley را حفاری که منجر میزبان Ernie جانسون به اعتراف به “آیا او را تشویق.”

“بیا او تمام چیزهای که” Barkley گفت: در دفاع. “در حال حاضر که او به بیرون رفتن وجود دارد و مبارزه برای او فقط نمی خواهید به بازی. من استراحت بدهد. خانواده بهتر ترک گفتن من چه کسی می تواند بگوید چه کسی می تواند بازی و کسی که نمی تواند بازی من می توانم بگویم که می توانید و چه کسی نمی تواند بازی کند.”

Stephen Curry و کلی تامپسون شد البته غیر فعال در طول بازی و تازه به دست آورد و اندرو ویگینز هم بازی نمی کند به دلیل مصدومیت.

بازی روکش: دیویس منجر راه در لیکرز’ هفتمین پیروزی راست جیمز

دیگر NBA تحلیلگران همچنین بر این باورند که سبز می خواستم تخلیه از جمله ESPN کندریک پرکینز که پرسیدم Draymond ain’t فریب هیچ کس lol! او می دانست که او احساس نمی مانند بازی امشب. دامپزشک حرکت به سمت راست وجود دارد!!!!”

Steve Kerr به نظر می رسید به خصوص اذیت با تیم خود را کمبود انرژی بیان کرد پس از بازی “در بیشتر قسمت ها این ماه رفته است به خوبی از نظر ما سطح رقابت و انرژی است که در نیمه دوم بود نه به استانداردهای ما.”

رزمندگان هنوز 23 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>