Cess روی محصولات توتون و تنباکو می تواند ارائه ₹50,000 cr برای مبارزه با بیماری همه گیر: گروه سلامت

دهلی نو: اعمال ویژه Covid-19 فرایند بر روی محصولات توتون و تنباکو می تواند به افزایش درآمد مالیاتی اضافی است که می تواند کمک در بودجه Covid-19 بسته محرک عمومی گروه سلامت و اقتصاددانان باید گفت رسیدن به GST شورای اسلامی است که میله میله به دیدار روز 12 ژوئن.

این گروه باید گفت که چنین فرایند در سیگار beedis و دود توتون و تنباکو محصولات ارائه می کنند درآمد از 49,740 کرور که می تواند به تنهایی در مورد پوشش 29 درصد از این بسته محرک. پیشنهاد این است که در خط با یک الکل فرایند اعمال شده توسط برخی از دولت در طول این مستند برای کسب درآمد بیشتر.

بر اساس مطالعات انجام شده در کشورهای مختلف, افراد سیگاری و دود تنباکو کاربران ممکن است در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید در هنگام مواجه با Covid-19 پس از آن حملات ریه ها. افزایش مالیات در تمام محصولات توتون و تنباکو نه تنها کاهش قیمت و در نتیجه مصرف بلکه محدود کردن افزایش سلامت خسارات ناشی از دخانیات به ویژه ساخت آنها را در معرض Covid-19 کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

“اعمال فرایند در تمام محصولات توتون و تنباکو از جمله beedis یک گزاره برنده برای دولت به عنوان آن را فراهم می کند بسیار مورد نیاز اضافی مالیات بر درآمد برای Covid-19 بسته محرک برای ارائه کمک به مردم این کشور در حالی که انگیزه میلیون ها نفر از کاربران تنباکو به ترک و پیشگیری از جوانان از شروع استفاده از توتون و تنباکو” گفت: Dr Harit Chaturvedi رئیس حداکثر موسسه مراقبت از سرطان.

دولت اعلام کرده است که چندین محرک اقتصادی از جمله مگا 20 lakh کرور بسته به احیای اقتصاد و به هند متکی به خود.

“بی سابقه منابع مالی مورد نیاز خواهد بود برای کشور به بازیابی از شوک اقتصادی covid ایجاد کرده است. حتی اگر اعمال مالیات اضافی بر عموم ممکن است یک عملی سیاست گزینه در هنگام مصرف نیاز به افزایش ویژه Covid-19 فرایند توتون و تنباکو می تواند برنده-برنده به عنوان آن را دلسرد مصرف دخانیات و کاهش ویروس های مربوط به خطرات در حالی که در آوردن قابل توجهی درآمد برای دولت گفت:” دکتر Rijo جان اقتصاددان و بهداشت تحلیلگر سیاست.

“یک روپیه covid فرایند در هر چوب beedi و قابل توجهی افزایش مالیات بر سیگار و دود توتون و تنباکو محصولات انتظار می رود برای تولید درآمد مالیاتی بیشتر به لحن 50,000 کرور” جان گفت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه مجموع مالیات به نمایندگی از حداقل 75 درصد از قیمت خرده فروشی برای تمام محصولات توتون و تنباکو. در حال حاضر مجموع بار مالیاتی (مالیات بیان شده به عنوان یک درصد از نهایی قیمت خرده فروشی) است 49.5 درصد برای سیگار و 63.7% برای دود تنباکو در هند بسیار پایین تر از حداقل توصیه شده توسط WHO. Bidis از سوی دیگر لذت بردن از بسیار پایین بار مالیاتی از تنها 22 درصد با وجود اینکه حداقل به عنوان مضر به عنوان سیگار و دودی تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از سرخپوستان به عنوان سیگار در نتیجه سالانه برآورد اقتصادی هزینه از بیماری ها و مرگ و میر به لحن 805.5 میلیارد دلار یا 0.5 درصد از هند تولید ناخالص داخلی.

اگر چه شده است وجود دارد یک افزایش کوچک از فاجعه ملی مشروط وظیفه (NCCD) بر سیگار و دود توتون و تنباکو در بودجه اتحادیه 2020-21 همه محصولات توتون و تنباکو تبدیل شده اند بیشتر مقرون به صرفه بیش از گذشته سه سال از GST موثر واقع شد در سال 2017.

این مربوط است به یاد داشته باشید که هند دومین شماره از توتون و تنباکو کاربران (268 میلیون یا 28.6 درصد از همه بزرگسالان در هند) در جهان – از این حداقل 12 لاخ می میرند هر سال از بیماری های مرتبط با تنباکو. کل هزینه مستقیم و غیر مستقیم بیماری های مربوط به استفاده از توتون و تنباکو بود متناوب 1.04,500 کرور در سال 2011 یا 1.16% از هند تولید ناخالص داخلی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>