میانه رو دموکرات ها اصرار دارند ساندرز می باید نماینده اکثریت را به نفع خود

دموکرات ها حمایت وزش نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری رد استدلال مطرح شده توسط فرمانداران ایالت و سناتور” برنی ساندرزسناتور SandersDNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بایدن به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. بیشتر (I-Vt.) که نامزد با اکثر نمایندگان به عنوان کنوانسیون حتی اگر این اکثریت نیست و باید حزب نامزد.

دموکرات ها در حال از نزدیک به تماشای چه چیزهایی لرزش در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه و 14 دولت مسابقات چهار روز بعد در روز سه شنبه. اما چند ساندرز منتقدان گفتند که احتمالا سعی در انکار ورمونت مستقل نامزدی اگر او نتواند برای رسیدن به نیاز 1,991 نمایندگان در اولین رای گیری در مجمع در ماه ژوئیه حتی اگر او بیش از هر نامزد دیگر.

اگر یک نامزد می کند اکثریت ایمن از متعهد نمایندگان در اولین رای گیری به اصطلاح superdelegates — اعضای کنگره و دیگر مقامات حزب — قادر خواهد بود به او رأی برای هر نامزد در دور بعدی. که ارائه طیف وسیعی از حالات ممکن است از جمله یکی که در آن باقی مانده نامزدهای میانه در مجموع باید بیشتر متعهد نمایندگان از Sanders.

تبلیغات

برخی از حامیان کاندیدای میانه در حال حاضر اعلام آنها به هیچ وجه قصد رای گیری برای ساندرز اگر انتخابات دوم مورد نیاز است.

“من قصد دارم برای به رای که من به عنوان بهترین نماینده دموکرات و از همه مهمتر شخص من را به عنوان به احتمال زیاد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشترساده و ساده” میانه دانشجوی سال اول Rep. دین فیلیپسدین PhillipsBloomberg ایجاد حرکت در کاپیتول هیل جدید با تاییدیه آسیب پذیر دموکرات اخم بیش صعودی ساندرز دموکرات پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ بیشتر (D-Minn.), طرفدار سن. ctqامی ژان KlobucharBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی قانونگذاران کوره وب سایت فروش بلیط StubHub مدیران بیش از آنلاین فروش بلیط مطلبگفت: این تپه در روز پنج شنبه. “در حال حاضر من فکر نمی کنم آن است که برنی ساندرز.”

“در این مرحله من اصلا تصور” حمایت ساندرز در دوم رای گیری فیلیپس اضافه شده است.

دو مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergGiuliani: بلومبرگ ‘به مخاطره انداخته است’ توقف و frisk توسط ‘استفاده بیش از حد آن’ بلومبرگ خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیاده سازی اسلحه گرم پس زمینه چک تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی بیشتر حامیان نیز هیل گفت: آنها نمی خواهد رای برای ساندرز در انتخابات دوم.

“من نمی می توانید ببینید که در حال حاضر” گفت: Rep. , Scott PetersScott H. PetersVulnerable دموکرات اخم بیش صعودی ساندرز بلومبرگ زمین یوتا تنهاست دموکراتیک هرزه به عنوان ششمین کنگره تایید پنجمین کنگره دموکرات پشت بلومبرگ در سال 2020 مسابقه بیشتر (D-کالیفرنیا.) که نشان دهنده یک منطقه سان Diego منطقه. “ما در حال محدود کردن هر چیزی. که راه کار قوانین و ما فقط پیروی از قوانین است.”

“ما در حال رفتن برای رای دادن به مایکل بلومبرگ در حال حاضر” اضافه شده Rep. گرگ Meeks (D-n. y.), ملکه حزب دموکرات ، “این بستگی به این دارد چه معامله که هنوز هم در این مسابقه که در مسابقه. من حق را به تعیین آنچه که من انجام خواهد داد.”

تبلیغات

نظرات آمده پس از آمریکا با حضور در یک جلسه در کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) ستاد چند بلوک از کنگره در مورد کنوانسیون نماینده قوانین.

پنجشنبه ساعته توجیهی رهبری DNC, کارکنان, خدمت به قانونگذاران بازآموزی در این فرآیند است. سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری سنگ قاضی تحت فشار بیش خواستار محاکمه جدید تر (D-کالیفرنیا.) که درخواست این جلسه عنوان آن را به عنوان “صرفا یک جلسه خانه داری” و “واقعا فقط خواندن قوانین.”

شرکت کنندگان گفته بودند “هیچ آتش بازی.”

پلوسی در تلاش برای حفظ خنثی موضع کاهش یافته است می گویند اگر او را به عقب هر کدام نامزد بيشترين متعهد نمایندگان در کنوانسیون.

“کسی که ما معرفی خواهد شد کسی است که اکثریت به علاوه یک. که ممکن است رخ دهد و حتی قبل از آنها رسیدن به این کنوانسیون. اما خواهیم دید. مردم صحبت خواهد کرد و این چیزی است که ما در حال گوش دادن به” پلوسی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از جلسه.

در هفته گذشته مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس ساندرز تنها نامزد به استدلال می کنند که هر کس دارای بیشترین متعهد نمایندگان توسط میلواکی کنوانسیون باید حزب نامزد.

2020 کنوانسیون قوانین ناشی از تغییر حمایت ساندرز تیم پس از سال 2016 اولیه از دست دادن به وزیر امور خارجه سابق هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonDNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری بایدن به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. سنگ قاضی تحت فشار بیش خواستار محاکمه جدید بیشتربه کاهش قدرت superdelegates. قبلا superdelegates می تواند رای گیری در اولین انتخابات اعطای نفوذ به خودی حزب در ایجاد.

ساندرز موقعیت این زمان در اطراف اصلاحی از سال 2016 زمانی که او به نام برای superdelegates به نادیده گرفتن کلینتون متعهد نماینده اکثریت که او برنده در مقدماتی. کهنه کار دموکرات ها در حال حاضر تنها بیش از حد خوشحال به جلب توجه به ساندرز دخالت در بازنویسی این کنوانسیون قوانین.

“قوانین فراهم می کند که شما باید به یک اکثریت. او نوشت: قوانین” گفت: Rep. Zoe Lofgrenزو الن LofgrenHillicon دره: Dems لغو نظارت رای پس از مقاومت مواجه به اصلاحات | Facebook به ممنوعیت برخی coronavirus تبلیغات | قانونگذاران کوره آنلاین فروش بلیط مدیران | هکر دسترسی تشخیص چهره شرکت پایگاه داده Hillicon دره: دموکرات ها لغو نظارت رای بیش از پوش بک به اصلاحات | قانونگذاران کوره وب سایت فروش بلیط StubHub مدیران بیش از آنلاین فروش بلیط | دموکرات ها لغو نظارت رای بیش از پوش بک به اصلاحات بیشتر (D-کالیفرنیا.) خانه اداره رئیس کمیته که در حمایت از یک کاندیدای ریاست جمهوری.

“قوانین راه اندازی شد در درجه اول به عنوان یک امتیاز به [ساندرز]” اضافه شده Meeks. “ما در حال رفتن به پیروی از قوانین و مقررات می گویند ما باید به اکثریت.”

اما ساندرز حامیان در کنگره استدلال می کنند که فرض کنید او همچنان به سخت بازپرسی کردن از نمایندگان مانند او در سه متحده هر که نزدیک به یک اکثریت باید برنده نامزدی.

“اگر شما کسی است که 45 درصد از آرا 47 درصد از رای و نفر بعدی 20 درصد آرا پس از آن من فکر می کنم این مهم است که برای دور دوم مردم به نظر خواهد از رای دهندگان گفت:” تشکر. Pramila JayapalPramila JayapalDemocrats لغو نظارت رای بیش از پوش بک به اصلاحات 22 مطالعات موافق: ‘مدیکر برای همه” موجب صرفه جویی در پول گروه پرتغال. مرد به عضویت ساندرز در مراسم انتخاباتی در تاکوما بیشتر (D-شستشو.), یک شرکت از صندلی های کنگره حزبی مترقی.

او پیشنهاد کرد که قانونگذاران باز غرق در افکار در مورد رای گیری در برابر ساندرز در یک رقابت کنوانسیون حتی اگر او دارای کثرت متعهد نمایندگان reeked از یک استاندارد دوگانه است.

“اگر هر نامزد دیگر بدست 47 درصد از آرا در نوادا و تا به حال این نوع از مشارکت مردم است که برنی ساندرز انجام داد من فکر می کنم که شاید برخی از مردم می خواهم که یک واکنش متفاوت به دقیقا آنچه که ما باید انجام شود در حال حاضر” Jayapal اضافه شده است. “پس اجازه دهید که رأی دهندگان. اجازه اقامت و اجازه می دهد تا این مسابقات به ادامه. و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد.”

آخرین کنوانسیون که در آن یک نامزد برنده نشد نامزدی در اولین رای گیری شد و در سال 1952 برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

بی قراری 2020 زمینه افزایش گمانه زنی ها در میان دموکرات ها که آنها می تواند به صورت یک رقابت و یا میانجیگری کنوانسیون در این تابستان.

“من فکر می کنم این می تواند یک انتخابات دوم” گفت: Rep. استیو کوهناستفان (استیو) ایرا CohenClinton توصیه چک کردن خود را ثبت نام رای دهندگان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه Ocasio-Cortez Pressley به تحریم دولت از اتحادیه 10 دموکرات ها برای تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه بیشتر (D-Tenn.), که نه تایید و یک نامزد. “من نمی بینم که نامزدها و پول است که درگیر کسی با داشتن اکثریت پس از اولین انتخابات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>