مرکز وزن جدید انرژی سبز هیئت مدیره به آرامش سرمایه گذاران اعصاب

در رابطه با کاهش علاقه به سرمایه گذار اتحادیه برنامه های دولت برای راه اندازی یک وزرا بدن به حل و فصل مسائل مختلف با آن مواجه هستند در بخش انرژی و جذب میلیاردها دلار سرمایه گذاری به موفقیت اجرای بزرگترین انرژی پاک برنامه.

پیشنهادی انرژی های تجدید پذیر صنعت ارتقاء و تسهیل هیئت مدیره (REIPFB) تنظیم خواهد شد تا در امتداد خطوط سابق ترویج سرمایه گذاری خارجی مدیره است که وظیفه بود با دست زدن به سرمایه گذاری مستقیم خارجی در طرح ها و تسهیل آنها.

REIPFB خواهد “مقابله با چالش ها و مسائل مواجه شده بودن بخش انرژی های تجدید پذیر با هدف و هدف برای حذف موانع و مشکلاتی است که سرمایه گذاران در صورت در آوردن سرمایه گذاری به بخش” نشان داد دولت اسناد و مدارک بررسی شده توسط نعنا.

دولت نگران است که هند به انرژی پاک در مسیر ممکن است نهفته با بانک ها با احتیاط از اعطای وام به توسعه دهندگان آنها به عنوان مظنون زنده ماندن از پروژه های که توافق کرده اند به فروش قدرت در پایین سنگ تعرفه ها. نیز وجود دارد که مسائل مربوط به تاخیر در پرداخت توسط دولت اجرا برق شرکت های توزیع (discoms) عدم تخصیص زمین به قدرت باد, پروژه علاوه بر انتقال و اتصال چالش های مربوط به.

قدرت و جدید و تجدید پذیر انرژی وزیر راج کومار سینگ است که انتظار می رود برای دیدار با برترین مدیران صنعت روز پنج شنبه برای بحث در مورد راه اندازی جدید نهادی مکانیزم برای حل و فصل بحران رو به رشد در هند به انرژی پاک در بخش.

این REIPFB دیدار خواهد کرد دو بار در ماه و “ارائه تمام کمک به صنعت در پروژه توسعه و پیاده سازی” و “نشان می دهد مراحل را برای افزایش سهولت انجام کسب و کار و افزایش اعتماد به نفس از سرمایه گذاران و کاهش ریسک و مشکلات RE (انرژی های تجدید پذیر) در بخش”.

اتحادیه دولت در تلاش برای کاهش نگرانی سرمایه گذار میان انتقاد بیش از یک بحث برانگیز از تلاش های آندرا پرادش دولت به مذاکره مجدد حذف تعرفه های انرژی با توسعه دهندگان. به عنوان بخشی از استراتژی این مرکز قصد دارد برای راه اندازی یک دادگاه جدید صرفا برای به اجرا درآوردن قدرت خرید قرارداد ایجاد اضافی حقوقی شبکه امنیت برای سرمایه گذاران نعناع گزارش روز چهارشنبه.

پیشنهاد REIPFB را “برقراری ارتباط با دولت های ایالتی و مقامات برای اطمینان از صاف اجرای دوباره پروژه در کشور” و “برقراری ارتباط با نهادهای مختلف مالی به منظور افزایش دسترسی به امور مالی آسان”.

هند در حال اجرا است چه خواهد شد و تبدیل به بزرگترین انرژی پاک برنامه با هدف داشتن 175 گیگاوات (GW) از انرژی پاک ظرفیت تا سال 2022. سپس این برنامه برای اضافه کردن 100GW خورشیدی ظرفیت که ممکن است نیاز به سرمایه گذاری حدود 80 میلیارد دلار در حال رشد بیش از سه برابر به 250 میلیارد دلار در طول 2023-30.

دولت می خواهد به تحت تاثیر قرار دادن بر جهانی سرمایه گذار جامعه در حرمت قراردادها در هند در میان شدید تقاضا و رکود و بحران نقدینگی. سرمایه گذاران جهانی در هند به انرژی پاک در فضای عبارتند از مصدر همچنین شناخته شده به عنوان ابوظبی آینده انرژی شرکت ، گلدمن ساکس, Brookfield, SoftBank, کانادا, سرمایه گذاری بازنشستگی هیئت مدیره ژاپن JERA شرکت ، سنگاپور GIC Holdings Pte Ltd جهانی زیرساخت همکاران CDC Group Plc و مالی بین المللی Corp.

“این مکانیسم کمک خواهد کرد که کاهش نگرانی سرمایه گذاران و مشکلات. یک پورتال نیز توسعه یافته توسط MNRE برای دریافت بخش شکایات و پیگیری و بررسی وضعیت و اقدامات انجام شده گفت:” یک دولت رسمی درخواست ناشناس ماندن.

REIPFB خواهد بود به ریاست مشترک وزیر (JS) در شارژ خورشیدی بخش در وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MNRE). آن را JS رتبه مقامات از بخش خدمات مالی و بانکی به عنوان اعضای. آن را نیز به نمایندگان از دولت-اجرای شبکه برق پارسیان هند با مسئولیت محدود, مرکزی, برق قدرت مرکزی برق کمیسیون تنظیم مقررات NTPC Ltd, انرژی خورشیدی, پارسیان هند و دولتی وام دهندگان قدرت مالی شرکت برق رسانی روستایی شرکت با مسئولیت محدود و انرژی های تجدید پذیر و توسعه سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>